Вхід

Рівне вечірнє

Рівненська обласна організація Національної спілки журналістів України створена у квітні 1959 року. У свій час її очолювали Михайло Григорович Медяник, Василь Миколайович Холявчук, Георгій Павлович Сербін, Валерій Гаязович  Баталов, Степан Володимирович Родич, Петро Якович Велесик. З квітня 2005 року обласну організацію НСЖУ Спілку очолює заслужений журналіст України Дмитро Володимирович Тарасюк.

Обласна організація Національної Спілки журналістів України – завжди у вирі подій. Один з пріоритетних напрямків її діяльності є проведення творчих конкурсів, спрямованих на активізацію творчо-виробничого процесу, зацікавлення редакційних колективів у створенні високорейтингових телерадіопрограм та публікацій, виявлення талантів серед журналістів, оперативне і широке відображення в ЗМІ історії і сьогодення, поширення передового досвіду. У таких номінаціях, як «Краща газета року», «Краща телекомпанія року», «Краще радіо року», «Кращий дизайн року», «Журналіст року», «Фотожурналіст року» та інших, переможці отримують іменні кубки та дипломи обласної організації НСЖУ. Традиційним у діяльності обласної організації НСЖУ є також проведення спартакіад серед працівників друкованих та електронних засобів масової інформації краю.

Рівненська обласна організація НСЖУ була ініціатором проведення в Україні автомобільних ралі серед журналістів. У цих змаганнях брали участь не лише вітчизняні журналісти, а й колеги з близького та  далекого зарубіжжя. Саме на базі рівненського автоклубу було створено Автомобільний клуб журналістів України (АКЖУ).

Секретаріат Рівненської обласної організації НСЖУ плідно співпрацює з Волинською та Львівською обласними організаціями Спілки, налагоджує тісні взаємини з польськими колегами.

Станом на 1 січня 2023 року на обліку в Рівненській обласній організації НСЖУ перебувало 523 штатних та позаштатних працівники радіо, телебачення, друкованих ЗМІ та видавництв. Вони об’єднані в 43 первинних журналістських організацій.

Почесне звання «Заслужений журналіст України» присвоєно 30 членам НСЖУ.

 
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner