Вхід

Рівне вечірнє

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення ХIX-ої Спартакіади

журналістів Рівненської області

І. Мета і завдання змагань:

 • залучення працівників засобів масової інформації до регулярних занять
 • фізичною культурою та спортом;
 • пожвавлення роботи з використання фізичної культури та спорту для
 • зміцнення здоров’я працівників ЗМІ, зниження захворюваності;
 • організація змістовного відпочинку працівників ЗМІ;
 • визначення найсильніших спортсменів-аматорів в галузі журналістики для участі у Спартакіаді трудящих Рівненської області

ІІ. Керівництво проведення змагань

Спільне керівництво здійснюють: обласна організація профспілки працівників культури, обласна організація Національної спілки журналістів України та обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

ІІІ. Місце та строки проведення змагань

Змагання проводяться 16-17 червня 2018 року на базі спортивно-оздоровчого табору «Олімпієць» у с. Хрінники Демидівського району. Заїзд  учасників змагань  15  червня до 21 год. та 16 червня до 10 год.  Офіційне відкриття спартакіади та початок змагань 16 червня о 12.00 год.
Виїзд автобусом з Рівного на базу СОТ «Олімпієць» 16 червня о 8.00 год. від обласної організації НСЖУ за адресою: м. Рівне, вул. С.Петлюри, 1.

ІV. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються працівники ЗМІ Рівненської області та на запрошення секретаріату РОО НСЖУ - команди з інших областей України і Республіки Білорусь. Склад команди – 5 осіб (дозволяється формування збірних команд з декількох ЗМІ), які забезпечуються проживанням. У випадку, якщо редакційний колектив не має змоги укомплектувати всю команду з числа штатних працівників, то можна залучати до участі в змаганнях своїх позаштатних кореспондентів (при наявності редакційного або журналістського посвідчення). У разі підстави учасників команди, команда знімається із змагань.

V. Програма, умови проведення та визначення переможців змагань

До програми Спартакіади включені змагання з:

 • шахів та шашок – чоловіки та жінки;
 • рукоборства (армспорту) – чоловіки та жінки;
 • гирьового спорту – чоловіки;
 • тенісу настільного – чоловіки та жінки;
 • дартсу – чоловіки та жінки;
 • перетягування линви – незалежно від статі;
 • бадмінтону - чоловіки та жінки (змагання не входять до загально-командного заліку).

Рукоборство. Змагання особисті, проводяться за олімпійською  системою у вагових категоріях: до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг, понад 90 кг.
Гирьовий спорт. Змагання особисті. Вагові категорії: до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг, понад 90 кг. Вправа – ривок, виконується однією, а потім другою рукою на загальну більшу кількість підйомів за 10 хвилин.
Дартс. Змагання особисті. Метання дротиків з відстані 238 сантиметрів. Дві серії по 3 (три) дротики на більшу кількість очок.
Теніс настільний. Змагання особисті. Умови проведення визначаються після здачі заявок.
Перетягування линви. Змагання командні. Склад команди – 3 (три) особи незалежно від статі. Умови проведення визначаються після здачі заявок.
Шахи, шашки. Змагання особисті. Система проведення визначається після здачі заявок. Учасники повинні мати з собою шахи, шашки, а також шахові годинники. Ліміт часу на партію – 20 хв. для кожного учасника.
Бадмінтон. Змагання особисті. Умови проведення визначаються після здачі заявок. Учасники повинні мати із собою ракетки.

VІ. Умови підбиття підсумків

Командна першість визначається за найменшою сумою очок 6-ти кращих результатів в особистих і командних видах програми. Результати жінок зараховуються з коефіцієнтом 2 (два). У разі недостатньої кількості залікових результатів, команді нараховуються штрафні очки. Кількість штрафних очок дорівнює останньому місцю у виді програми з найбільшою кількістю учасників, плюс 3 (три) очка. За однакової кількості очок, перевага надається команді, яка мають більше перших, других, третіх місць і т.д.

VІІ. Нагородження

Переможці в особистому заліку нагороджуються дипломами та медалями; призери - дипломами.

Команди, які вибороли І, ІІ і ІІІ місця з перетягування линви нагороджуються дипломами, учасники команди-переможця - дипломами та медалями, команди призерів - дипломами.
Команди установ і організацій за І, ІІ, ІІІ місця у загальнокомандному заліку нагороджуються кубками і дипломами.

VІІІ. Фінансові витрати

Витрати на проїзд, харчування і проживання суддівської колегії та членів оргкомітету та витрати з підготовки і проведення змагань - за рахунок обкому профспілки працівників культури.
Витрати на проживання учасників змагань складають 1o0 грн. з кожного учасника команди. Кошти сплачуються  при поселенні. За членів профспілки оплату здійснює обласна організація профспілки працівників культури.
Придбання кубків та медалей – за рахунок коштів обласної організації НСЖУ.
Витрати на підготовку спортивних споруд, придбання канцтоварів та дипломів, виготовлення протоколів змагань – за рахунок обласної організації ФСТ «Україна».
Витрати на проїзд учасників змагань, оплата харчування (добових) – за рахунок відряджуючих організацій.

ІХ. Заявки

Попередні заявки на участь у Спартакіаді подаються до 10 червня 2018 року в обласну організацію Національної спілки журналістів України по тел.: (0362) 45-17-67 або 26-17-81, електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Іменні заявки, за формою, подаються в суддівську колегію в день проїзду на змагання.

ЗАЯВКА ОБОВ’ЯЗКОВО ПОВИННА БУТИ ЗАВІРЕНА ЛІКАРЕМ.

ПРЕДСТАВНИК КОМАНДИ ВІДПОВІДАЄ ЗА ПОВЕДІНКУ, ВЧИНКИ ТА ЖИТТЯ УЧАСНИКІВ ПОЗА РЕГЛАМЕНТОМ ЗМАГАНЬ


Форма заявки:

ЗАЯВКА

Команди ___________________________________________________

на участь XVІII  Спартакіаді журналістів Рівненської області

п/п

Прізвище, ім’я по-батькові

Ідент. код

Рік народж.

Стать

Посада

Вид спорту,

у якому бере участь

Віза лікаря

1.

2.

3.

4.

5.


Керівник установи______________

Представник команди__________

м.п.

До змагань допущено_____________осіб

Лікар_______________________________

м.п.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner