Вхід

Рівне вечірнє

24 грудня відбулося останнє в 2021 році засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. На порядок деннний було внесено шість поточних питань.

Члени секретаріату, ознайомившись із наданими документами, затвердили рішення зборів первинних організацій редакції газети «Духовна нива», факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Сарненської асоціації вільних журналістів і прийняти в члени Національної спілки журналістів України ВОЙТОВИЧА Віктора Михайловича - позаштатного кореспондента газети «Духовна нива», ГОРЧИКОВУ Анастасію Олександрівну - старшого викладача кафедри теорії та методики журналістської творчості факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука, ЗОЛЯК Вікторію Василівну, декана факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука та МАРТИНЮК Ольгу Василівну, провідного спеціаліста Клесівської селищної ради Сарненського району, позаштатного кореспондента ТРК «Полісся» (м. Сарни). Щиро вітаємо колег та зичимо нових творчих звершень.

Члени секретаріату заслухали звіт голови правління обласної журналістської організації Дмитра Тарасюка про роботу виборного органу у 2021 році та його інформації про прийняті 23 грудня 2021 року рішення Пленумом Національної спілки  журналістів України.

У зв’язку з рішенням Пленуму НСЖУ щодо перенесення чергового з’їзду Спілки з квітня на 22-23 червня 2022 року секретаріат обласної журналістської організації вніс зміни до свого рішення від 24 вересня 2021 року та виклав його в такій редакції: 2. Провести в первинних організаціях тур звітно-виборних зборів лютому-березні 2022 року. Всі інші пункти рішення з цього питання залишено в попередній редакції.

Члени секретаріату затвердили бюджет Рівненської обласної організації НСЖУ на 2022 рік.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років  секретаріат РОО НСЖУ виключив з лав Національної спілки журналістів України: БАННІКОВУ Олену Вячеславівну, членський квиток № 23838, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2021 роки); В’ЮН Богдану Євгенівну, членський квиток № 8874, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2018-2021 роки); ІСАЄВА Володимира Олександровича, членський квиток № 8712, перебував на обліку у Рівненській ветеранській організації (заборгованість за 2012-2021 роки); МАМЧУРА  Богдана Віталійовича, членський квиток № 23257, перебував на обліку в первинній організації ГУ ДСНС у Рівненській області (заборгованість за 2017-2021 роки); МАСЛІЯ Ярослава Олександровича, членський квиток №8748, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2021 роки); ПРОКОПЧУКА Миколу Миколайовича, членський квиток № 23252, перебував на обліку в первинній організації ГУ ДСНС у Рівненській області (заборгованість за 2018-2021 роки); ПРОКОПЧУК Світлану Миколаївну, членський квиток № 21198, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2021 роки); СИРОЧУКА Сергія Анатолійовича, членський квиток № 26639, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2021 роки); ТІТЕНКА Андрія Олексійовича, членський квиток №23912, перебував на обліку в первинній організації Рівненської газети «Слово і Час» (заборгованість за 2016-2021 роки).

 

 


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner