Вхід

Рівне вечірнє

21 лютого 2019 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Головний редактор Дубнівської газети "Замок", член секретаріату Микола Мороз поінформував присутніх про перебіг та основні рішення Всеукраїнської наради редакторів реформованих друкованих засобів масової інформації, яка проходила у Києві 12 лютого цього року. Враховуючи ту обставину, що редакції газет станом на 21 лютого 2019 року, в порушення укладених раніше двосторонніх угод, не отримали в повному обсязі коштів за передплату періодичних видань, секретаріат прийняв рішення рекомендувати корівникам редакційних колективів подавати відповідні позови до суду. До юридичного супроводу цього процесу долучається секретаріат обласної організації НСЖУ через юристів -членів НСЖУ.

Члени секретаріату заслухали інформації відповідального секретаря обласної журналістської організації Миколи Фоменка про стан сплати членських внесків та про підсумки 7-го міжобласного чемпіонату серед журналістів з підльодного вилову риби, який проходив на Басівкутському озері у Рівному 3 лютого ц.р.

Члени секретаріату обговорили питання проведення щорічних творчих конкурсів серед  працівників електронних та друкованих засобів масової інформації. Одноголосно було прийняте рішення, що у 2019 році буде визначено переможців у таких номінаціях: "Газета року", "Інтернет-ЗМІ року", "Телекомпанія року", "Радіо року",  "Прес-служба року", "Журналіст року", "Громадський кореспондент року, "Дебют року", "Первинна журналістська організація року". Детальніше про умови творчого конкурсу можна дізнатися на нашому сайті в розділі "Новини - конкурси".

Секретаріат підтримав ініціативу кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства і природокористування про проведення у 2019 році творчого конкурсу "Хай пам'ять у слові озветься". Мета конкурсу - залучення учнів випускних класів шкіл Рівненщини до висвітлення життєвих історій учасників бойових дій на Сході України та волонтерів, колишніх воїнів-афганців, учасників визвольних змагань за свободу та незалежність України. Матеріали на конкурс можна надсилати до 20 квітня 2019 року за адресою: 33024, м. Рівне, вул. Олекси Новака, 75 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Довідки щодо конкурсних умов можна також одержати за телефоном: (0362)62-31-65.

За порушення вимог Статуту НСЖУ (несплату членських внесків упродовж двох і більше років, втрату зв'язків з організацією) секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України МУЛИКА Олександра Зіновійовича (членський квиток № 23870) та СТЕЛЬМАЩУК Світлану Федотівну (членський квиток № 8930), обоє перебували на обліку в Рівненській міській первинній організації НСЖУ.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner