Вхід

Рівне вечірнє

29 червня 2017 року відбулося планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України

Секретаріат, розглянувши надані первинними організаціями пакети документів, затвердив рішення зборів цих організацій і прийняв в члени Національної спілки  журналістів України:

БОНДАР Вікторію Олександрівну - редактора служби новин телерадіокомпанії "Сфера-ТВ";

ДАНЧУ Любов Іванівну - редактора служби новин  телерадіокомпанії "Сфера-ТВ";

ДРОЗДЮКА Вадима Юрійовича - оператора  служби новин телерадіокомпанії "Сфера-ТВ";

КОНОНЧУК Іванну Михайлівну - редактора служби новин телерадіокомпанії "Сфера-ТВ";

ЛУЦЮК Марію Олександрівну - заступника директора  телерадіокомпанії "Сфера-ТВ";

СИДОРЧУКА Миколу Миколайовича- фрілансера (газета  Рівненської міської ради "7 днів", м. Рівне);

ФЕСЯНОВА Петра Олексійовича - позаштатного кореспондента газети "Сарненські новини".

Вітаємо колег з цією важливою подією, зичимо творчих звершень та численних шанувальників  їх таланту.

Присутні на засіданні члени секретаріату заслухали інформацію голови правління обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка про хід та підсумки ХVІІІ літньої Спартакіади журналістів Рівненщини. Члени секретаріату внесли зміни  до Положення про Спартакіаду в частині можливої участі в змаганнях команд сусідніх з Рівненщиною областей України та Республіки Білорусь.

Ознайомившись із заявою на адресу секретаріату обласної організації НСЖУ мешканки міста Рівне Валентини Онищенко (вул. генерала Безручка, 7, тел. 24-76-70) стосовно неправомірних, на думку заявниці, дій з боку журналістів редакції Гощанської районної гезети "Рідний край", члени секретаріату доручили голові правління обласної організації НСЖУ Дмитру Тарасюку та голові комісії з журналістської етики обласної організації НСЖУ Андрію Велесику виїхати в Гощу, на місці розібратися в ситуації, описаній в заяві Валентини Онищенко, після чого надати їй письмову відповідь.

Члени секретаріату заслухали інформацію головного редактора газети "Сарненські новини", члена секретаріату РОО НСЖУ Світлани Ляшко про спробу перешкоджання з боку голови Сарненської міської ради Світлани Усик, як керівника  органу колишнього співзасновника газети, в завершенні процесу реформування друкованого ЗМІ. Члени секретаріату обласної організації НСЖУ, ознайомившись з наданими документами, вирішив звернутися з відповідним зверненням до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної ради України Андрія Парубія, Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана,  Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олега Наливайка, Генерального прокурора України Юрія Луценка та Голови Служби безпеки України Василя Грицака.

Члени секретаріату обговорили також питання про можливу співучасть у фінансуванні премії Рівненської обласної організації НСЖУ імені Михайла Горопахи в галузі журналістики серед працівників друкованих ЗМІ з боку органів влади та меценатів та визначилися з рекомендованим переліком номенклатурних справ для первинних журналістських організацій.

Секретаріат одноголосно прийняв рішення про виключення із членів НСЖУ ГУМЕНЮК Юлію Володимирівну (перебувала на обліку в філії ПАТ НСТУ "Рівненська регіональна дирекція" (колишня РОДТРК) за порушення норм Статуту НСЖУ, а  саме - за не сплату членських внесків та втрату зв'язків зі Спілкою.


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner