Вхід

Рівне вечірнє

27 січня відбулося перше у 2017 році засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату заслухали звіт керівника Сарненської асоціації вільних журналістів Георгія АЛЕКСАНДРОВИЧА про роботу організації у 2016 році, прийняли звіт до уваги. Секретаріат також визначився з датою проведення ХІІІ звітно-виборної конференції Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України, затвердив порядок денний заходу та норму представництва на ньому від первинних організацій Спілки. Отож чергова звітно-виборна конференція Рівненської обласної журналістської організації відбудеться 31 березня 2017 року об 11 годині дня. Про місце її проведення первинні організації буде повідомлено додатково.Норма представництва на звітно-виборну конференцію - 1 делегат від 20 членів НСЖУ. У випадку, якщо первинна організація нараховує у своєму складі меншу кількість членів Спілки її інтереси також представлятиме 1 делегат. На конференцію вирішено запросити керівників редакцій та секретарів первинних журналістських організацій, які не будуть обрані делегатами.

На конференції буде заслухано звіти голів обласної організації НСЖУ та ревізійної комісії, обговорено пропозиції членів НСЖУ щодо внесення змін до Статуту організації, обрано новий склад правління та секретаріату обласної журналістської організації, її голову, заступника голови та відповідального секретаря. Крім цього делегати звітно-виборної конференції оберуть 8 делегатів, які представлятимуть Рівненщину не черговому ХІІІ з'їзді Національної спілки журналістів України 20 квітня 2017 року у Києві.

Члени секретаріату розглянули звернення редактора Радивилівської районної газети "Прапор перемоги" Василя СЕМЕРЕНКА щодо ситуації, яка склалася останнім часом з колективі редакції видання, та висловили низку рекомендацій стосовно врегулювання цієї ситуації. Члени секретаріату також підтримали пропозицію свого колеги Георгія АЛЕКСАНДРОВИЧА щодо відновлення "Золотої медалі української журналістики" та трансформації цієї нагороди у найвищу професійну відзнаку НСЖУ.

Секретаріат задовольнив клопотання керівництва Дубенської територіальної організації НСЖУ та звільнив від сплати щорічних членських внесків  ветеранів НСЖУ Євгенії ШИМАНСЬКОЇ та Ярослава ГЕЛЕТЕЯ.

За несплату членських внесків упродовж тривалого часу (три і більше років), що є прямим порушенням Статуту НСЖУ, втрату зв'язків з організацією секретаріат обласної організації виключив з членів Національної спілки журналістів України МОСКАЛЬЧУК Інну Олексіївну та РАКОВСЬКОГО Віктора Олександровича (обоє перебували на обліку в Дубенській територіальній організації), ГОЛУБА Олександра Тихоновича та ГОРДІЙЧУКА Богдана Федоровича (обоє перебували на обліку в первинній організації при редакції газети "Волинь"), МЕЛЬНИЧУКА Олександра Валентиновича (видавничий дім "ОГО"), ЗУБЧИКА Івана Івановича (редакція газети "За відродження), ЖОВТЕНКО Жанну Шаміліївну (редакція газети "Трибуна студента"), ДОРИДОРА Андрія Віталійовича, БОВСУНОВСЬКОГО Володимира Степановича та ХРОМИХ Ольгу Миколаївну (всі троє перебували на обліку в первинній організації при редакції газети "Податкові вісті"), ПОЛІЩУКА Олександра Петровича та КОЖАН Тетяну Миколаївну (обоє перебували на обліку в первинній організації при редакції газети "Сім днів"), ХРОМИХ Петра Михайловича (ТРК "Сфера-ТБ") та ЖУКА Івана Степановича (редакція газети "Дубровицький вісник"). 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner