Вхід

Рівне вечірнє

26 лютого 2016 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України (матеріали січневого розширеного засідання секретаріату, на якому розглядалося питання участі редакцій комунальних друкованих засобів масової інформації у процесі реформування, викладено у розділі "Новини").

Секретаріат затвердив рішення зборів первинної журналістської організації при редакції газети "Вектор безпеки", які стосуються прийому в члени НСЖУ. Таким чином найбільшу творчу організації України поповнили ЗАДОРОЖНИЙ Володимир Іванович та РАДЖАБОВ Олег Шапійович - позаштатні кореспонденти цього друкованого видання.

Члени секретаріату заслухали звіт головного бухгалтера обласної організації НСЖУ Таміли Ткач про фінансовий стан за підсумками 2015 року та затвердили орієнтовний кошторис на 2016 рік.

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував присутніх про ситуацію з розслідуванням правоохоронними органами факту нападу агресивних молодиків на знімальну групу телеканалу "Рівне-1" (з приводу неправомірного затягування, а зрештою і закриття справи секретаріат з відповідним листом звернувся до виконуючого обов'язки начальника Головного управління Національної поліції у Рівненській області Сергія Максимова та прокурора Рівненської області Володимира Ковальчука). Крім цього на секретаріаті в деталях було проаналізовано ситуацію, що склалася останнім часом у Сарненскому районі та окреслено шляхи подальших дій щодо підтримки редакцїї газети "Сарненські новини" у її прагненні вийти з-під опіки співзасновників, як те передбачене Законом України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації". Наразі з боку депутатів Сарненської районної ради і персонально її голови Руслана Серпенінова на редакції газети, зокрема на виконуючу обов'язки головного редактора Світлану Ляшко, чиниться шалений тиск, а не останню сесію районної ради навіть було внесено питання про зміну керівника видання. що суперечить нині діючому законодавству України. Члени секретаріату підтримали звернення своїх сарненських колег з відповідним листом до Президента України Петра Порошенка.

За систематичне порушення Статуту НСЖУ (несплату членських внесків, втрату зв'язків з організацією) секретаріат прийняв рішення виключити із лав Національної спілки журналістів України БУРЯК Світлану Андріївну, ГОТЛІБ Анну Володимирівну, РЕШЕТИЛОВУ Ольгу Олегівну, ЧЕРНЯКОВА Юрія Володимировича (всі четверо перебували на обліку в первинній організації при редакції Острозької міської газети "Замкова гора") та КАЛЬКО Світлану Іванівну (перебувала на обліку в первинній організації при редакції Рівненської обласної громадсько-політичної газети "Вільне слово").

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner