Вхід

Рівне вечірнє

28 травня 2015 року відбулося планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Секретаріат затвердив рішення зборів низки первинних організацій стосовно прийому в члени нашої творчої організації. Таким чином Національну спілку журналістів поповнили:

СНІСАРЕНКО Сергій Юрійович, завідуючий відділом редакції Рівненської міської газети "Сім днів";

ГОМОН Лілія Іванівна, редактор відділу редакції Демидівської районної газети "Вісник Демидівщини";

БАЦМАН Роман Іванович, позаштатний кореспондент редакції Демидівської районної газети "Вісник Демидівщини";

СЕМЕРЕНКО Василь Іларіонович, головний редактор Радивилівської районної газети "Прапор Перемоги";

СТАЦЬКА Тетяна Сергіївна, студентка факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука, громадський кореспондент.

Щиро вітаємо колег з цією подією, зичимо нових творчих злетів на журналістській ниві.

Члени секретаріату обласної організації НСЖУ затвердили Положення про проведення 16-ї Спартакіади журналістів Рівненщини, яка пройде 13-14 червня 2015 року на базі оздоровчого комплексу "Олімпієць" Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна" у селі Хрінники Демидівського району.

Секретаріат затвердив також рішення комісії з організації та проведення творчих конкурсів серед журналістів електронних та друкованих засобів масової інформації Рівненщини у 2015 році. З постановою секретаріату можна ознайомитися на нашому сайті в розділі "Новини".

Прийнято також рішення стосовно кандидатур для направлення, відповідно до чинної угоди, на навчання до Вищої школи міжнародних відносин і суспільної комунікації у місті Хелм (Республіка Польща) двох випускників середніх шкіл області, котрі вирішили обрати фах журналіста. В результаті попереднього відбору та проведених раніше співбесід з кандидатами секретаріат обласної організації НСЖУ рекомендував для вступу до вказаного вище навчального закладу Наталію Намозову - випускницю Костопільської середньої школи та Ангеліну Ралко - випускницю Рівненської класичної гімназії "Перестиж". Обидві кандидатки упродовж навчання у школі активно співробітничали із друкованими засобами масової інформації, проявили себе у вивченні іноземних мов.

Секретаріат розгляну та задовольнив заяви членів НСЖУ Солоневського Р.Т. і Лещука В.К. стосовно звільнення їх від щорічної сплати членських внесків у зв'язку зі станом здоров'я та важким матеріальним становищем.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner