Вхід

Рівне вечірнє

8 квітня 2015 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Секретаріат, ретельно проаналізувавши подані документи, затвердив рішення зборів первинних журналістських організацій редакцій Рівненської міськрайонної газети "Слово і Час", Здолбунівської районної "Нове життя", Костопільської - "Новини Костопільщини" та Березнівської - "Надслучанський вісник" щодо  прийому в члени НСЖУ штатних і позаштатних співробітників цих друкованих видань. Таким чином Національну спілку журналістів України поповнили:

БОНДАР Вікторія Василівна - редактор відділу Рівненської міськрайонної газети "Слово і Час";

ЛІГАНОВ Сергій Дмитрович - головний бухгалтер, а заодно активний дописувач Рівненської міськрайонної газети "Слово і Час";

МЕЛЬНИК Микола Васильович - редактор відділу і тимчасово виконуючий обов'язки головного редактора Рівненської міськрайонної газети "Слово і Час";

СТЕПАНЮК Марина Миколаївна - виконуюча обов'язки головного редактора Здолбунівської районної газети "Нове життя";

НАМОЗОВА Наталія Олександрівна - позаштатний кореспондент Костопільської районної газети "Новини Костопільщини";

ЛЕВЧУК Наталія Вікторівна - позаштатний кореспондент Острозької міської газети "Замкова гора";

ПОЛІЩУК Євгенія Анатоліївна - кореспондент Острозької міськоїї газети "Замкова гора".

Щиро вітаємо колег з цією знаковою подією у їх житті. Уже традиційно зичимо міцного здоров'я, а ще - численних вдячних шанувальників їх творчості.

За порушення вимог Статуту НСЖУ, багаторічну несплату членських внесків, втрату зв'язків із творчою організацією секретаріат одноголосно прийняв рішення про виключення із рядів Національної спілки журналістів України МАКОВСЬКУ Ванду Володимирівну та МИРОНЮКА Анатолія Дмитровича (обоє перебували на обліку в обласній ветеранській організації), ЦЕЦИКА Петра Олександровича (первинна організація Рівненської міськрайонної газети "Слово і Час"), КОХАНА Василя Романовича і ТЕРЕШКА Миколу Арсеновича (обоє перебували на обліку в первинній організації обласної газети "Вісті Рівненщини") та ГРИНЧУКА Богдана Євгеновича (первинна організація редакції обласної газети "Волинь").

Члени секретаріату переглянули і затвердили Положення про творчі конкурси серед засобів масової інформації у 2015 році. З повним текстом "Положення" можна ознайомитися на нашому сайті в розділі "Новини-конкурси").

Секретаріат розглянув та підтримав подання колективу редакції Березнівської районної газети "Надслучанський вісник" про нагородження окремих журналістів видання Почесними грамотами Національної спілки журналістів України за вагомі досягнення в розвитку інформаційно сфери Рівненщини та з нагоди 70-річчя з часу заснування газети, а саме - Ярмолюк Надію Миколаївну, Боровця Бориса Тимофійовича та Рачка Павла Трохимовича.

У зв'язку з відзначенням в Україні 70-річчя Перемоги у другій світовій війні секретаріат обласної організації НСЖУ звернувся до керівників електронних і друкованих засобів масової інформації, секретарів первинних журналістських організацій, усіх журналістів краю з проханням активізувати роботу з висвітлення у ЗМІ тематики героїзму ветеранів війни, національно-визвольного руху, наших сучасників, котрі стійко захищають територіальну цілісність України на її  східних рубежах.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner