Вхід

Рівне вечірнє

Відповідно до прийнятого раніше рішення 19 лютого 2015 року відбулося чергове, на цей раз виїзне - місті Дубно, засідання секретаріату  Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Секретаріат затвердив рішення зборів первинної журналістської організації при редакції газети "Рівне вечірнє" щодо прийняття в члени НСЖУ  позаштатного кореспондента газети "Рівне експрес" ДАНИЛЬЧУК Катерини Володимирівни. Щиро вітаємо колегу з цією знаковою подією у її житті, зичимо успіхів у творчості.

Навколо головного питання "Про ситуацію, що склалася довкола комунального підприємства Дубенської міської ради "Редакція газети "Замок" дискусія тривала майже три години. На запрошення секретаріату участь у ній взяли Дубенський міський голова Василь Антонюк, заступник міського голови Руслан Мосійчук, секретар виконкому міської ради Олена Олійник, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків із громадськими організаціями та засобами масової інформації Ерна Шевчук, депутат міської ради Юрій Шесталюк, керівники депутатських фракцій "Наша Україна" та "Батьківщина" у міській раді Леонід Дудко та Олег Швед.

Члени секретаріату були одностайними в думці про те, що газета "Замок" загалом достатньо уваги приділяє висвітленню діяльності міської ради. Разом з тим з обох сторін - і депутатів ради, і членів секретаріату - на адресу головного редактора видання було висловлено низку критичних зауважень. Стосувалися вони головним чином надання газетної площі для виступів депутатів, котрі мають альтернативні точки зору на ті чи інші події у місті. Бо газета має бути не лише рупором чи "літописцем" дій міського голови. Її головне призначення - висвітлювати життя міської громади у всіх його проявах. Саме на це і зорієнтоване рішення секретаріату. У рекомендаційній формі воно буде надіслане на адресу керівника редакції "Замку" та первинної журналістської організації.

Секретаріат розглянув також клопотання члена НСЖУ з Володимирця Єви Хуткої стосовно надання фінансової допомоги на видання книги про місцевих журналістів.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner