Вхід

Рівне вечірнє

25 вересня відбулося перше після сезону відпусток-2014 засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату заслухали звіт секретаря первинної журналістської організації при редакції Рівненської міськрайонної газети "Слова і Час" Світлани  Земляк про ситуацію, що склалася останнім часом в трудовому колективі. Після виходу на пенсію головного редактора видання Василя Бойчука, колектив редакції обрав тимчасово виконуючим обов'язки керівника газети Олександра Ліфуна. На жаль, наш колега виявився не спроможним організувати на належному рівні роботу редакційного колективу, замість його консолідації посіяв розбрат і нерозбириху. Як результат - з роботи звільнилися (за власним бажанням або ж з ініціативи виконуючого обов'язки головного редактора) троє творчих і технічних працівників. Ситуація почала змінюватися на краще після того, як до тимчасового керівництва  редакцією прийшов Василь Лісовець.

Члени секретаріату обласної журналістської організації взяли до відома звіт керівника її первинного осередку при редакції рівненської міськрайонки Світлани Земляк. Прийнято рішення звернутися до керівництва Рівненської районної державної адміністрації та Рівненської районної ради з пропозицією до прийняття Верховною радою України закону про реформування друкованих засобів масової інформації не здійснювати жодних кроків щодо зміни статусу газети "Слово і Час", співзасновниками якої вони є,  не порушувати вимог Закону України "Про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна."Члени секретаріату були одностайними в тому, що ситуацію на краще в колективі газети може змінити лише прихід на посаду головного редактора зовсім сторонньої людини з досвідом журналістської і керівної роботи. Тому районній адміністрації та раді запропоновано оголосити відкритий конкурс на заміщення вакантної посади головного редактора тижневика "Слово і Час", а його підсумки підбити з обов'язковим залученням членів секретаріату обласної організації НСЖУ.

На засіданні секретаріату обговорено також звернення колективу редакції районної газети "Віче Костопільщини". З його текстом членів секретаріату ознайомив голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк. Суть справи заключається в тому, що костопільські чиновники від влади намагаються забрати в колективу газети приміщення, котре передано їй на баланс рішенням сесії Костопільської районної ради ще у 1990 році. У зв'язку з цим секретаріат обласної журналістської організації вирішив звернутися за допомогою у вирішенні конфлікту до Адміністрації Президента України та Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату на засіданні 25 вересня обговорили також питання організації передплати на 2015 рік журналу "Журналіст України", подальшої експлуатації бази відпочинку у селі Хрінники Демидівського району.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner