Вхід

Рівне вечірнє

26 вересня 2013 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації НСЖУ.

Секретаріат задовольнив заяву редактора служби інформації телекомпанії "Сфера-ТВ" БУБЛЕЙ Юлії Іванівни щодо при йому її в члени Національної спілки журналістів України. Вітаємо колегу з цією знаковою подією у її житті, зичимо щедрих ужинків на творчій ниві.

Як уже повідомлялося на нашому сайті, 4 жовтня 2013 року в Києві відбудеться з'їзд  Комісії з журналістської етики. Згідно затвердженої квоти,  секретаріат обласної журналістської організації (за поданням первинних журналістських організацій) затвердив склад делегатів. Отже Рівненщину на з'їзді представлятимуть:

АЛЕКСАНДРОВИЧ Георгій Борисович - ветеран праці, президент Сарненської асоціації вільних журналістів, член НСЖУ;

ВЕЛЕСИК Андрій Петрович - генеральний директор Рівненської ОДТРК, член НСЖУ;

СТРАТОНОВ Володимир Григорович - технічний директор телерадіокомпанії "Ритм" (м. Рівне), член НСЖУ;

ШТУРХЕЦЬКИЙ Сергій Володимирович - заступник головного редактора газети "Рівне вечірнє", член НСЖУ та НМПУ.

Голова обласної журналістської організації Дмитро ТАРАСЮК поінформував членів секретаріату про результати робочої поїздки делегації Національної спілки журналістів України та Незалежної медіа профспілки України до м. Казімеж Дольний (Польща) та досягнуті домовленості з керівництвом Асоціації польських журналістів (детальніше про результати цієї зустрічі - на нашому сайті у розділі "Новини).

Члени секретаріату звернули увагу секретарів первинних журналістських організацій області на необхідність суворо дотримуватися вимог Статуту НСЖУ та Статуту Рівненської обласної організації НСЖУ при підготовці документів для вступу в члени Спілки. Йдеться, зокрема, про подання до секретаріату обласної організації творчого доробку кандидатів, а не переліку опублікованих чи переданих в ефір матеріалів, як це траплялося раніше. Ще однією обов'язковою процедурою при прийомі в члени НСЖУ з 1 січня 2014 року стане присутність кандидатів на засіданні секретаріату під час розгляду відповідних заяв.

Члени секретаріату обговорили також низку питань, пов'язаних з підготовкою до видання книги з робочою назвою "Рівненська міліція - очима журналістів".

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner