Вхід

Рівне вечірнє

4 липня 2013 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Секретаріат, детально ознайомившись із поданими документами, затвердив рішення зборів первинних журналістських організацій при редакціях газет "Слово і Час" (Рівненський район) та "Духовна нива" (м. Рівне) щодо прийому в НСЖУ нових членів. Таким чином нашу творчу організацію поповнили:

ТАБАКОВ Володимир Михайлович, позаштатний кореспондент Рівненської міськрайонної газети "Слово і Час";

ТИМОЩУК Богдан Миколайович, позаштатний кореспондент обласної газети "Духовна нива", настоятель Свято-Успенського собору у с. Майдан Дубенського району.

Члени секретаріату розглянули звернення мешканця м. Рівне Прокопчука А.М. на однобоке, на його думку, висвітлення в інформаційній програмі "День" Рівненської ОДТРК (ефір від 18 червня 2013 року) подій, що розгорнулися в одній з квартир будинку № 257 по вулиці Соборній у місті Рівне. Секретаріат обласної організації НСЖУ прийняв рішення, яким рекомендував керівнику первинної журналістської організації Рівненської ОДТРК Валентину Сімчуку розглянути це питання на зборах за участю усіх творчих працівників телерадіокомпанії. Секретаріат також звернувся до всіх працівників засобів масової інформації області з вимогою при підготовці матеріалів, в яких присутні елементи конфліктності, в обов'язковому порядку подавати різні точки зору на проблему, як того вимагають норми етичного кодексу українського журналіста.

Секретаріат заслухав та прийняв до відома інформацію головного редактора Здолбунівської районної газети "Нове життя" Володимира Дрозюка щодо ситуації з передплатою цього періодичного видання. Крім цього, голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував присутніх про хід проведення та підсумки XIV літньої спартакіади журналістів Рівненщини, яка відбулася 28-29 червня 2013 року на оздоровчій базі Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна" у селі Хрінники Демидівського району.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner