Вхід

Рівне вечірнє

25 листопада 2022 року відбулося планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

На підставі поданих документів секретріат прийняв у члени Національної спілки журналістів України ШЕВЧУК Софію Опанасівну, пенсіонера, позаштатного кореспондента газет «Слово і Час», «Клеванський тракт» та ЯКОВЛЄВУ Наталію Володимирівну, пенсіонера позаштатного кореспондента  газет «Нетішинський вісник», «Енергія». Щиро вітаємо колег з такою важливою подією у їх житті, зичимо нових творнчих звершень під мирним небом України.

Члени секретаріату розглянули та обговорили питання "Про досвід роботи редакції газети «Володимирецький вісник» в умовах російсьько-української війни". Про здобутки редакційного колективу інформувала колег виконуюча обов'язки головного редактора видання Людмилоа Босик. Секретаріат прийняв рішення, яким схвалив діяльність творців "Володимирецького вісника" в період воєнного стану та рекомендував поширити цей досвід на редакційні колективиусіх  друкованих видань Рівненщини.  Крім цього члени секретаріату звтвердили кошторис обласної організації НСЖУ на 2023 рік.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років  секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України БАРАНЧУК Галину Михайлівну (членський квиток № 8916,  перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція», заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року), МУСАЄВА Юрія Шамсадіновича (членський квиток № 26626, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція», заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року), САВУЛЯКА Руслана Орестовича (членський квиток № 8803, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція», заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року), САМЧУКА Віктора Михайловича (членський квиток № 26677, перебував на обліку в Рівненській міській організації, заборгованість зі сплати членських внесків з 2019 року), СИДОРЧУКА Миколу Миколайовича, перебував на обліку в Рівненській міській організації, заборгованість зі сплати членських внесків з 2019 року).

 

26 серпня 2022 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Розглянувши подані пакети документів, члени секретаріату затвердили рішення зборів первинних журналістських організацій Сарненської асоціації вільних журналістів і фотожурналістів та редакції Зарічненської газети "Полісся" і прийняли в члени Національної спілки журналістів України КОТОК Світлану Іванівну, заступника директора Тиннівської ЗОШ 1-ІІІ ступенів Сарненського району, ПАТРИКЕЙ Ніну Павлівну, членкиню літературного об’єднання «Пролісок» (м. Сарни), ПОЛЮХОВИЧА Семена Семеновича, головного редактора Зарічненської газети «Полісся», ЦИЦЮРУ Олександра Олександровича, директора фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» (м. Сарни) та ШИЙКУ Світлану Володимирівну, доцента кафедри журналістики та українознавства Національного університету водного господарства і природокористування. Щиро вітаємо усіх з такою знаковою подією у їх житті, зичимо нових творчих звершень.

Відповідно до Положення про творчий конкурс на здобуття премії імені Михайла Горопахи в галузі журналістики, котрий проводить секретаріат обласної організації НСЖУ, цього року єдиним претендентом на здобуття цієї нагороди став член НСЖУ, мистецтвознавець, професор кафедри музичного фольклору інституту мисцецтв Рівненського державного зуманітарного університету Богдан Столярчук. Упродовж календарного року в місцевій пресі він опублікував більше десятка статей історичної та краєзнавчої тематики. То ж члени секретаріату кандидатуру Богдана Йосиповича підтримали одноголосно. Диплом відповідного зразка і грошову премію з коштів обласноїї організації НСЖУ новому лауреату буде вручено 14 вересня, в день народження Михайла Горопахи.

Члепни секретаріату ознайомилися також з новою книгою Віктора Мазаного, доцента факультету журналістики Міжнародного економікео-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука "Журналістика інформаційного агентства", одностайно підтримали заяву Асоціації полььських журналістів щодо підривної діяльності пропагандистів росії в умовах російсько-української війни, задовільнили заяву члена НСЖУ Юрія Берези  щодо звільнення його від сплати щорічних членських вненсків у зв'язку зі складним матеріальним становищем.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років  секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України ДЕМ'ЯНЕЦЬ Галину Григорівну, членський квиток № 23933,  перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Дубровицький вісник», НАМОЗОВУ Вікторію Олександрівну, членський квиток № 26680, перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Новини Костопільщини», ЛЕВЧУК Наталію Вікторівну, членський квиток № 26667, перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Замкова гора», САНДАРУ Юрія Сергійовича, членський квиток № 23218, перебував на обліку в первинній організації редакції газети «Замкова гора", СВІТОЩУКА Олексія Володимировича, членський квиток № 26697, перебував на обліку в первинній організації редакції газети «Новини Костопільщини», СПІТЧЕНКА Дмитра Вікторовича, членський квиток № 26695, перебував на обліку в первинній організації ТРК «ITV» (м. Рівне) та ХІМІЧА Андрія Володимировича, членський квиток № 26622, перебував на обліку в первинній організації ГУ ДСНС у Рівненській області.

 


-

 

11 березня 2022 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної оргнанізщації Національної спілки журналістів України. У зв'язку з віроломним вторгненням на територію нашої держави російських окупаційних військ та веденням бойових дій засідання секретаріату за участю всіх його членів відбувалося в on-line режимі.

Розглянувши заяви та пакети поданих документів, секретаріат затвердив рішення зборів первинних організацій Сарненської асоціації вільних журналістів та редакції Ріфвненеської міської газети "7 днів" і прийняв у члени НСЖУ КУШНІРА Василя Миколайовича, старшого наукового співробітника Сарненського історико-етнографічного музею, позаштатного кореспондента газети «Сарненські новини» та МИРОНЮКА Олександра Васильовича, заступника Рівненського міського голови, прес-офіцера батальйону територіальної оборони м. Рівне.

16 березня 2022 року заслуженому журналісту України Євгену Цимбалюку мало б виповнитися 60 років. На жаль, важка хвороба і невблаганна смерть забрали нашого колегу у засвіти майже чотири роки тому, у червні 2018-го. З нагоди ювілею, в день народження Євгена, було заплановано провести кілька заходів на батьківщині колеги – у Млинові. Це і відкриття меморіальної дошки на приміщення редакції газети «Гомін і К», де три валий час працював Євген Цимбалюк. Це і презентація книги про журналіста і письменника. Це і літературні читання. На жаль, всі наші плати зруйнувала неоголошений віроломний напад на нашу країну російських фашистів. Бойові дії тривають. Тому проводити будь-які масові заходи недоцільно. Т о ж секретаріат прийняв рішення перенести всі заплановані заходи на більш пізній час.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України:

БЕРЕЗОВСЬКУ Інну Петрівну, членський квиток № 23861,  перебувала на обліку в первинній організації ГУ НП у Рівненській області (заборгованість за 2014-2022 роки); ВЕСЕЛОВСЬКУ Ірину Миронівну, членський квиток № 21157, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2022 роки); ГЕРЕГУ Світлану Володимирівну, членський квиток № 21145, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2022 роки); ГОЧМАНОВСЬКУ Тетяну Олександрівну, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2018-2022 роки); ДЕМЧИКА Олександра Сергійовича, членський квиток № 19053, перебував на обліку в Рівненській міській організації (заборгованість за 2016-2022 роки); ДОБРИДНІКА Степана Івановича, членський квиток № 23908, перебував на обліку в первинній організації редакції газети «Рівненський кооператор» (заборгованість за 2017-2022 роки); МАРКО Світлану Василівну, членський квиток № 23860, перебувала на обліку в первинній організації ГУ НП у Рівненській області (заборгованість за 2016-2022 роки); МИРОНОВУ Галину Сергіївну, членський квиток № 21137, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2022 роки); САВУЛЯК Юлію Анатоліївну, членський квиток № 8724, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2018-2022 роки); САВЧИН Діану Леонідівну, членський квиток № 26612, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2018-2022 роки); ХОМУ Людмилу Романівну, членський квиток № 23862, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2016-2022 роки).

 

24 грудня відбулося останнє в 2021 році засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. На порядок деннний було внесено шість поточних питань.

Члени секретаріату, ознайомившись із наданими документами, затвердили рішення зборів первинних організацій редакції газети «Духовна нива», факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Сарненської асоціації вільних журналістів і прийняти в члени Національної спілки журналістів України ВОЙТОВИЧА Віктора Михайловича - позаштатного кореспондента газети «Духовна нива», ГОРЧИКОВУ Анастасію Олександрівну - старшого викладача кафедри теорії та методики журналістської творчості факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука, ЗОЛЯК Вікторію Василівну, декана факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука та МАРТИНЮК Ольгу Василівну, провідного спеціаліста Клесівської селищної ради Сарненського району, позаштатного кореспондента ТРК «Полісся» (м. Сарни). Щиро вітаємо колег та зичимо нових творчих звершень.

Члени секретаріату заслухали звіт голови правління обласної журналістської організації Дмитра Тарасюка про роботу виборного органу у 2021 році та його інформації про прийняті 23 грудня 2021 року рішення Пленумом Національної спілки  журналістів України.

У зв’язку з рішенням Пленуму НСЖУ щодо перенесення чергового з’їзду Спілки з квітня на 22-23 червня 2022 року секретаріат обласної журналістської організації вніс зміни до свого рішення від 24 вересня 2021 року та виклав його в такій редакції: 2. Провести в первинних організаціях тур звітно-виборних зборів лютому-березні 2022 року. Всі інші пункти рішення з цього питання залишено в попередній редакції.

Члени секретаріату затвердили бюджет Рівненської обласної організації НСЖУ на 2022 рік.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років  секретаріат РОО НСЖУ виключив з лав Національної спілки журналістів України: БАННІКОВУ Олену Вячеславівну, членський квиток № 23838, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2021 роки); В’ЮН Богдану Євгенівну, членський квиток № 8874, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2018-2021 роки); ІСАЄВА Володимира Олександровича, членський квиток № 8712, перебував на обліку у Рівненській ветеранській організації (заборгованість за 2012-2021 роки); МАМЧУРА  Богдана Віталійовича, членський квиток № 23257, перебував на обліку в первинній організації ГУ ДСНС у Рівненській області (заборгованість за 2017-2021 роки); МАСЛІЯ Ярослава Олександровича, членський квиток №8748, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2021 роки); ПРОКОПЧУКА Миколу Миколайовича, членський квиток № 23252, перебував на обліку в первинній організації ГУ ДСНС у Рівненській області (заборгованість за 2018-2021 роки); ПРОКОПЧУК Світлану Миколаївну, членський квиток № 21198, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2021 роки); СИРОЧУКА Сергія Анатолійовича, членський квиток № 26639, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2021 роки); ТІТЕНКА Андрія Олексійовича, членський квиток №23912, перебував на обліку в первинній організації Рівненської газети «Слово і Час» (заборгованість за 2016-2021 роки).

 

 


 

24 вересня 2021 року відбулося чергове, на цей раз - розширене, засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Окрім членів секретаріату участь  у  цьому заході взяли головні редактори газет: Гощанської "Рідний край" - Ірина Повар, Острозької "Життя і Слоово" - Ольга Філіна,  "Новини Рокитнівщини" - Наталія Лозян. Присутність останніх на засіданні секретаріату була викликана запровадженням на Рівненщині проекту "Пересувна пошта"  та особливостями проведення передплатної кампанії на друковані видання 2022 року.

На запрошення секретаріату проект "Пересувна пошта" медійникам області презентували керівник Рівненської дирекції АТ "Укрпошта" Вадим Мосаковський,  його заступник з операційної діяльності Любов Бунь та начальник відділу поштових послуг Ігор Бондарчук. Вони ж відповіли на численні запитання газетярів. Останні висловили свої думки та низку зауважень і пропозицій щодо вдосконалення ходу передплатної кампанії. Про актуальність та обопільну зацікавленість нововведенням свідчить хоча б той факт, що замість передбачених 30 хвилин діалог поштарів та журналістів тривав майже дві години.

Члени  секретаріату розглянули низку питань, пов'язаних з прийомом кандидатур в члени НСЖУ. На підставі поданих заяв та рекомендацій спілчан новими повноправними членами Національної спілки журналістів України 24 вересня ц.р. стали Юрій Миколайович  ТЕРЕШКО - кандидат історичних наук, викладач політології, всесвітньої історії та правознавства Рівненського державного гуманітарного університету, Михайло Артемович КАЗМІРУК - позаштатний кореспондент Радивилівської газети "Прапор Перемоги", Валентина Михайлівна МИРОНЮК - кандидат філологічних наук, завідуюча кафедрою теорії та методики журналістської творчості Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука та Олена Ярославівна СТАДНИК - вільний журналіст, позаштатний кореспондент газети "Сарненські новини". Щиро вітаємо колег з такою неординарною подією у їх житті, зичимо нових творчих звершень.

У зв'язку з проведенням наступного року чергового з'їзду Національної спілки  журналістів України, члени секретаріату розглянули питання про проведення в області туру звітно-виборних зборів у первинних органівзаціях НСЖУ та норму представництва членів Спілки на звітно-виборній конференції Рівненської обласної організації. Прийнято рішення провести такі звітно-виборні збори упродовж жовтня-грудня 2021 року. Затверджена й норма представництва делегатів від первинних організацій  на  звітно-виборну конференцію РОО НСЖУ - один делегат від 20 членів НСЖУ. На конференцію будуть також запрошені керівники електронних та друкованих ЗМІ. Вирішено провести чергову звітно-виборну конференцію Рівненської обласної організації НСЖУ у лютому 2022 року.

Відповідно до п. 3.3 Статуту НСЖУ за втрату зв'язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України КОВТУНОВИЧ Вікторію Анатоліївну - членський квиток № 26688, перебувала на обліку в первинній організації інформаційного агентства "ЧаРівне", КОСТЮЧЕНКА Олексія Миколайовича - членський квиток № 23228, перебував на обліку в первинній організації Національного університету "Острозька академія", КРИЛОВЦЯ Романа Анатолійовича - членський квиток № 23879, перебував на обліку в первинній організації Національного університету "Острозька академія", ПИЛИПЧУКА Віталія Григоровича - членський квиток № 8699, перебував на обліку в Дубенській районній організації, СИДОРОВА Сергія Юрійовича - членський квиток № 26646, перебував на обліку в первинній організації інформаційного агентства "ЧаРівне", СТАЦЬКУ Тетяну Сергіївну  - членський квиток № 26670, перебувала на обліку в первинній організації інформаційного агентства "ЧаРівне", ТКАЧ Наталію Миколаївну - членський квиток № 8706, перебувала на обліку в Дубенській районній організації..

 
Більше статтей...
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner