Вхід

Рівне вечірнє

27 червня 2019 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату обговорили питання, пов'язані з основними напрямками активізації роботи первинних осередків Спілки, секретаріату та правління обласної журналістської організації. Серед таких напрямків - посилення роботи з молоддю з метою залучення її до лав НСЖУ - найбільшої творчої організації України, котра на всіх рівнях захищає права на безперешкодну працю медійників, організація змістовного відпочинку колег.

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував присутніх про підсумки ХХ літньої Спартакіади журналістів Рівненщини, яка проходила 15-16 червня на базі спортивно-оздоровчого табору "Олімпієць" у селі Хрінники Демидівського району та про участь нашої команди в Міжнародних спортивних змаганнях, присвячених пам'яті Олександра Бухтатого, котрі за фінансової підтримки Національної спілки журналістів України відбулися з 18 по 20 червня цього року в курортному містечку Окунінка Люблінського воєводства Республіки Польща. Як ми вже повідомляли, рівненчани на цих змаганнях виграли головний приз - "Кубок Дракоші-2018/20".

Наступне засідання секретаріату обласної організації НСЖУ заплановане на вересень 2019 року.

 

30 травня 2019 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Присутні на засіданні члени секретаріату, ознайомившись з наданими матеріалами, затвердили рішення зборів первинної організації Сарненської асоціації вільних журналістів і прийняли у члени Національної спілки журналістів України КРУКА Йосипа Євстахійовича, позаштатного кореспондента газети "Сарненські новини". Вітаємо колегу!

Секретаріат також затвердив рішення конкурсної комісії обласної організації НСЖУ щодо визначення переможців творчих конкурсів 2019 року серед засобів масової інформації та окремих журналістів Рівненщини. Детальна інформація про переможців конкурсу розміщена на нашому сайті в розділі "Новини".

Члени секретаріату обговорили низку питань, пов'язаних з відзначенням професійного свята - Дня журналіста" та проведенням ХХ літньої Спартакіади журналістів Рівненщини. Нагадуємо: Спартакіада проходитиме 15 та 16 червня 2019 року на базі спортивного-оздоровчого табору "Олімпієць" ФСТ "Україна" у селі Хрінники Демидівського району.

Секретаріат задовольнив заяву Войтовича Валерія Миколайовича та виключив його з членів Національної спілки журналістів України.

 

28 березня 2019 року відбулося чергове планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Головне питання, яке в присутності начальника прес-служби оперативного командування "Захід" полковника Анатолія Прошина розгянув секретаріат, стосувалося організації регулярного випуску редакційними колективами Рівненщини газет для військових з'єднань Збройних Сил України, які захищають наші рубежі на Сході України. До цього часу випуск бригадних газет відбувався силами (верстка видань) та за кошти (поліграфічні послуги) редакцій "Сарненських новин", "Володимирецького вісника" та "Новин Рокитнівщини". Однак фінансові можливості навіть цих успішних редакційних колективів нині є обмеженими. В той же час, кожен свіжий номер гаазет з нетерпінням наші бійці чекають на передовій. У багатьох випадках саме такі видання в зоні бойових дій є чи не єдиним засобом масової інформації рідною мовою, який доносить правду про ситуацію в державі. Отож, аби подібна друкованіа продукція й надалі безперебійно потрапляла на прифронтову територію Луганської і Донецької областей, члени секретаріату, після тривалих дебатів, вирішили звернутися до керівництва Рівненської облдержадміністрації, депутатів обласної ради з листами про виділення відповідних коштів. Сподіваємося, чиновники на цей раз долучаться до важливої справи, а не відмахнуться від нашого прохання, стандартно використовуючи фразу про відсутність у бюджеті коштів.

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував колег про результати спільного засідання секретаріатів Волинської, Львівської та Рівненської обласних організації НСЖУ, який відбувся 15 березня у Львові. Крім цьоьго члени секретаріату обговорили ситуацію, що склалася останнім часом в колективі редакції газети "Новини Костопільщини", намітили низку заходів з нагоди підготовки та відзначення на Рівненщині 60-річчя утворення Національної спілки журналістів України.

 

21 лютого 2019 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Головний редактор Дубнівської газети "Замок", член секретаріату Микола Мороз поінформував присутніх про перебіг та основні рішення Всеукраїнської наради редакторів реформованих друкованих засобів масової інформації, яка проходила у Києві 12 лютого цього року. Враховуючи ту обставину, що редакції газет станом на 21 лютого 2019 року, в порушення укладених раніше двосторонніх угод, не отримали в повному обсязі коштів за передплату періодичних видань, секретаріат прийняв рішення рекомендувати корівникам редакційних колективів подавати відповідні позови до суду. До юридичного супроводу цього процесу долучається секретаріат обласної організації НСЖУ через юристів -членів НСЖУ.

Члени секретаріату заслухали інформації відповідального секретаря обласної журналістської організації Миколи Фоменка про стан сплати членських внесків та про підсумки 7-го міжобласного чемпіонату серед журналістів з підльодного вилову риби, який проходив на Басівкутському озері у Рівному 3 лютого ц.р.

Члени секретаріату обговорили питання проведення щорічних творчих конкурсів серед  працівників електронних та друкованих засобів масової інформації. Одноголосно було прийняте рішення, що у 2019 році буде визначено переможців у таких номінаціях: "Газета року", "Інтернет-ЗМІ року", "Телекомпанія року", "Радіо року",  "Прес-служба року", "Журналіст року", "Громадський кореспондент року, "Дебют року", "Первинна журналістська організація року". Детальніше про умови творчого конкурсу можна дізнатися на нашому сайті в розділі "Новини - конкурси".

Секретаріат підтримав ініціативу кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства і природокористування про проведення у 2019 році творчого конкурсу "Хай пам'ять у слові озветься". Мета конкурсу - залучення учнів випускних класів шкіл Рівненщини до висвітлення життєвих історій учасників бойових дій на Сході України та волонтерів, колишніх воїнів-афганців, учасників визвольних змагань за свободу та незалежність України. Матеріали на конкурс можна надсилати до 20 квітня 2019 року за адресою: 33024, м. Рівне, вул. Олекси Новака, 75 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Довідки щодо конкурсних умов можна також одержати за телефоном: (0362)62-31-65.

За порушення вимог Статуту НСЖУ (несплату членських внесків упродовж двох і більше років, втрату зв'язків з організацією) секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України МУЛИКА Олександра Зіновійовича (членський квиток № 23870) та СТЕЛЬМАЩУК Світлану Федотівну (членський квиток № 8930), обоє перебували на обліку в Рівненській міській первинній організації НСЖУ.

 

21 грудня відбулося останнє у 2018 році засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату заслухали інформацію голови обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка про рішення, прийняті пленумом Національної спілки журналістів України, який відбувся напередодні у Києві. Серед основних документів - постанова про проведення у лютому 2019 році розширеної наради редакторів друкованих комунальних засобів масової інформації з питань реформування. Вирішено, що на нараду буде запрошено Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівника державного підприємства "Укрпошта" Ігоря Смілянського.

Відповідно до затвердженого порядку денного члени секретаріату обговорили також питання про впорядкування структурних підрозділів обласної журналістської організації. У зв'язку з припиненням випуску газет "Закон. Правосвідомість. Правопорядок" та "Вектор безпеки" вирішено ліквідувати первинні журналістські організації, які існували при редакціях цих друкованих видань. Членів НСЖУ, котрі перебували на обліку в цих первинних організаціях буде переведено на облік в інші структурні підрозділи обласної організації НСЖУ після проведення індивідуальної співбесіди з кожним членом Спілки.

Члени секретаріату прийняли також рішення про проведення у третій декаді січня - першій половині лютого наступного року традиційних змагань журналістів Рівненщини з підльодного вилову риби на мормишку. Положення про проведення цих змагань буде найближчими днями опубліковано на нашому сайті в розділі "Спорт".

За порушення вимог Статуту НСЖУ (несплату членських внесків упродовж двох і більше років, втрату зв'язків з організацією) секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України НЕДЗЕЛЬСЬКОГО Павла Тадеушовича (членський квиток № 19060) та СТРАТОНОВА Володимира Григоровича (членський квиток № 19059), обоє перебували на обліку в первинній організації НСЖУ при телерадіокомпанії "Ритм" у м. Рівне. 

 
Більше статтей...
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner