Вхід

Рівне вечірнє

19 травня 2023 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Секретаріат, розглянувши подані заяви, затвердив рішення первинних журналістських організацій Зарічненської газети "Полісся" та газети Рівненської єпархії Православної церкви України "Духовна нива" і прийняв у члени Національної спілки журналістів України ПОЛЮХОВИЧ Марію Іванівну - позаштатного кореспондента газети "Полісся" та СИНИЦЮ Мирослава Антоновича - благочинного Свято-Покровської релігійної громади ПЦУ у м. Березне, позаштатного кореспондента газети "Духовна нива". Щиро вітаємо колег, зичимо нових творчих злетів у медійному просторі.

У зв'язку з припиненням  виходу газет "Вісник Демидівщини", "Нове життя" та "Слово і Час " секретаріат РОО НСЖУ прийняв рішення про впорядкування назв первинних організацій: у колишніх Демидівському районі - Демидівська, Здолбунівському - Здолбунівська, Рівненському - Рівненська територіальні організації.

Секретаріат прийняв рішення про відзначення професійного свята - Дня журналіста. Цьогоріч урочистості відбудуться 2 червня в смт. Млинів. У програмі - відкриття пам'ятної дошки померлим журналістам Євгенові Цимбалюку та Василю Худику на фасаді редакції Млинівської газети "Гомін і К", покладання вінків до могил Євгена та Василя на місцевому цвинтарі, відвідання Млинівського державного технолого-економічного коледжу, нагородження переможців творчого конкурсу у номінаціях "Газета 2023 року", "Радіо 2023 року", "Журналіст 2023 року", "Громадський кореспондент 2023 року", "За краще висвітлення у ЗМІ військово-патріотичної тематики на приз імені Олександра Бухтатого", "Первинна журналістська організація 2023 року" з врученням перехідного кубра РОО НСЖУ імені Володимира Шишкова.

Секретаріат також прийняв рішення про проведення ХХІІІ літньої Спартакіади журналістів Рівненщини. Змагання пройдуть 17-18 червня 2023 року на базі оздоровчого табору ФСТ "Україна" у селі Хрінники Дубенського (колишнього Демидівського) району.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років  секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України ГОМОЛЯ Віктора Івановича, членський квиток № 8882,  перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість зі сплати членських внесків з 2016 року); КАЗИМИРСЬКОГО Олександра Івановича, членський квиток № 21166, перебував на обліку в первинній організації редакції газети «Волинь» (заборгованість зі сплати членських внесків з 2016 року); КОЛОМИСА Максима Анатолійовича, членський квиток № 19073, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року); ЛІФУНА Олександра Володимировича, членський квиток № 21134, перебував на обліку в редакції газети «Слово і Час», м. Рівне (заборгованість зі сплати членських внесків з 2015 року); МЕДВЕДЬ Олесю Євгенівну, членський квиток № 21165, перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Волинь» ( заборгованість зі сплати членських внесків з 2015 року); МЕЛЬНИКА Миколу Васильовича, членський квиток № 26664, перебував на обліку в редакції газети «Слово і Час», м. Рівне (заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року); РОДЗЯК Інну Володимирівну, членський квиток № 8931, перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Вісті Рівненщини» (заборгованість за сплати членських внесків з 2020 року); ТРОФІМЮК Богдану Ігорівну, членський квиток № 8896, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року); ЧУБАЯ Михайла Григоровича, членський квиток № 26611, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року).

 

17 лютого 2023 року відбулося планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Розглянувши подані документи, секретаріат прийняв у члени Національної спілки журналістів України ГНІТЕЦЬКОГО Костянтина Владиславовича, відеоінженера управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації та КАМЕРІСТОВУ Тетяну Адамівну, начальника прес-служби Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Щиро вітаємо колег з цією знаковою подією у їх житті, зичимо подальших успіхів на творчій ниві.

Голова правління обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував присутніх про рішення, прийняті 2 лютого 2023 року на черговому пленумі Національної спілки журоналістів України.

До секретаріату обласної журналістської організації письмово звернувся Зарічненський селищний голова Богдан Квачук. Суть цього звернення полягає в тому, що, на думку очільника селищної ради, місцева газета "Полісся" необ'єктивно, з упередженнями висвітлює діяльність виборного колегіального органу. З метою з'ясування всіх обставин конфлікту на засідання секретаріату було запрошено головного редактора газети Семена Полюховича. Після його пояснень та виступів членів секеретаріату Світлани Ляшко, Володимира Дрозюка, Георгія Александровича, Юрія Рачковського, Павла Рачка, Дмитра Тарасюка прийнято рішення, яким керівнику друкованого видання рекомендовано більш виважено підходити до публікацій, що стосуються діяльності місцевої влади. Ніхто ж не забороняє критикувати її роботу. Але критика має бути об'єктивною, факти - доказовими. Що ж до самої влади, то члени секретаріату обласної організації НСЖУ були одностайними в тому, аби й вона не сприймала кожну критичну публікацію в штики, знаходила спільну мову з місцевими журналістами, своєчасно і в повному обсязі оплачувала послуги редакції "Полісся", котрі остання надає, висвітлюючи діяльність виборного органу.

Члени секретаріату затвердили основні напрямки роботи, внесли зміни до Положення про творчі конкурси РОО НСЖУ у 2023 році.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років  секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України ГАРМАТЮКА Валерія Миколайовича, членський квиток № 8879,  перебував на обліку в первинній організації МЕГУ ім. Степана Дем’янчука (заборгованість зі сплати членських внесків з 2017 року); ГОЛОВАЧ Надію Данилівну, членський квиток № 23215, перебувала на обліку в первинній організації редакції газети  «Вісник Демидівщини» (заборгованість зі сплати членських внесків з 2017 року); ЛЕЙЧУКА Сергія Івановича, членський квиток № 21122, перебував на обліку в Рівненській міській організації (заборгованість зі сплати членських внесків з 2013 року); МАРТИНЮК Марію Сергіївну, членський квиток № 26602, перебувала на обліку в Рівненській міській організації (заборгованість зі сплати членських внесків з 2015 року); ПОЛІЩУКА Ярослава Олексійовича, членський квиток № 23894, перебував на обліку в первинній організації редакції газети «Вісті Рівненщини»(заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року); ПРОКОПЧУКА Андрія Павловича, членський квиток № 26647, перебував на обліку в первинній організації інформаційного порталу «ЧаРівне» (заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року); САДОВСЬКУ Вікторію Юріївну, членський квиток № 26270, перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Вісник Демидівщини» (заборгованість зі сплати членських внесків з 2017 року) та ЯЩУК Ірину Михайлівну, членський квиток № 23897, перебувала на обліку в Рівненській міській організації  (заборгованість зі сплати членських внесків з 2016 року).

 

25 листопада 2022 року відбулося планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

На підставі поданих документів секретріат прийняв у члени Національної спілки журналістів України ШЕВЧУК Софію Опанасівну, пенсіонера, позаштатного кореспондента газет «Слово і Час», «Клеванський тракт» та ЯКОВЛЄВУ Наталію Володимирівну, пенсіонера позаштатного кореспондента  газет «Нетішинський вісник», «Енергія». Щиро вітаємо колег з такою важливою подією у їх житті, зичимо нових творнчих звершень під мирним небом України.

Члени секретаріату розглянули та обговорили питання "Про досвід роботи редакції газети «Володимирецький вісник» в умовах російсьько-української війни". Про здобутки редакційного колективу інформувала колег виконуюча обов'язки головного редактора видання Людмилоа Босик. Секретаріат прийняв рішення, яким схвалив діяльність творців "Володимирецького вісника" в період воєнного стану та рекомендував поширити цей досвід на редакційні колективиусіх  друкованих видань Рівненщини.  Крім цього члени секретаріату звтвердили кошторис обласної організації НСЖУ на 2023 рік.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років  секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України БАРАНЧУК Галину Михайлівну (членський квиток № 8916,  перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція», заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року), МУСАЄВА Юрія Шамсадіновича (членський квиток № 26626, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція», заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року), САВУЛЯКА Руслана Орестовича (членський квиток № 8803, перебував на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція», заборгованість зі сплати членських внесків з 2018 року), САМЧУКА Віктора Михайловича (членський квиток № 26677, перебував на обліку в Рівненській міській організації, заборгованість зі сплати членських внесків з 2019 року), СИДОРЧУКА Миколу Миколайовича, перебував на обліку в Рівненській міській організації, заборгованість зі сплати членських внесків з 2019 року).

 

26 серпня 2022 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Розглянувши подані пакети документів, члени секретаріату затвердили рішення зборів первинних журналістських організацій Сарненської асоціації вільних журналістів і фотожурналістів та редакції Зарічненської газети "Полісся" і прийняли в члени Національної спілки журналістів України КОТОК Світлану Іванівну, заступника директора Тиннівської ЗОШ 1-ІІІ ступенів Сарненського району, ПАТРИКЕЙ Ніну Павлівну, членкиню літературного об’єднання «Пролісок» (м. Сарни), ПОЛЮХОВИЧА Семена Семеновича, головного редактора Зарічненської газети «Полісся», ЦИЦЮРУ Олександра Олександровича, директора фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе» (м. Сарни) та ШИЙКУ Світлану Володимирівну, доцента кафедри журналістики та українознавства Національного університету водного господарства і природокористування. Щиро вітаємо усіх з такою знаковою подією у їх житті, зичимо нових творчих звершень.

Відповідно до Положення про творчий конкурс на здобуття премії імені Михайла Горопахи в галузі журналістики, котрий проводить секретаріат обласної організації НСЖУ, цього року єдиним претендентом на здобуття цієї нагороди став член НСЖУ, мистецтвознавець, професор кафедри музичного фольклору інституту мисцецтв Рівненського державного зуманітарного університету Богдан Столярчук. Упродовж календарного року в місцевій пресі він опублікував більше десятка статей історичної та краєзнавчої тематики. То ж члени секретаріату кандидатуру Богдана Йосиповича підтримали одноголосно. Диплом відповідного зразка і грошову премію з коштів обласноїї організації НСЖУ новому лауреату буде вручено 14 вересня, в день народження Михайла Горопахи.

Члепни секретаріату ознайомилися також з новою книгою Віктора Мазаного, доцента факультету журналістики Міжнародного економікео-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука "Журналістика інформаційного агентства", одностайно підтримали заяву Асоціації полььських журналістів щодо підривної діяльності пропагандистів росії в умовах російсько-української війни, задовільнили заяву члена НСЖУ Юрія Берези  щодо звільнення його від сплати щорічних членських вненсків у зв'язку зі складним матеріальним становищем.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років  секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України ДЕМ'ЯНЕЦЬ Галину Григорівну, членський квиток № 23933,  перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Дубровицький вісник», НАМОЗОВУ Вікторію Олександрівну, членський квиток № 26680, перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Новини Костопільщини», ЛЕВЧУК Наталію Вікторівну, членський квиток № 26667, перебувала на обліку в первинній організації редакції газети «Замкова гора», САНДАРУ Юрія Сергійовича, членський квиток № 23218, перебував на обліку в первинній організації редакції газети «Замкова гора", СВІТОЩУКА Олексія Володимировича, членський квиток № 26697, перебував на обліку в первинній організації редакції газети «Новини Костопільщини», СПІТЧЕНКА Дмитра Вікторовича, членський квиток № 26695, перебував на обліку в первинній організації ТРК «ITV» (м. Рівне) та ХІМІЧА Андрія Володимировича, членський квиток № 26622, перебував на обліку в первинній організації ГУ ДСНС у Рівненській області.

 


-

 

11 березня 2022 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної оргнанізщації Національної спілки журналістів України. У зв'язку з віроломним вторгненням на територію нашої держави російських окупаційних військ та веденням бойових дій засідання секретаріату за участю всіх його членів відбувалося в on-line режимі.

Розглянувши заяви та пакети поданих документів, секретаріат затвердив рішення зборів первинних організацій Сарненської асоціації вільних журналістів та редакції Ріфвненеської міської газети "7 днів" і прийняв у члени НСЖУ КУШНІРА Василя Миколайовича, старшого наукового співробітника Сарненського історико-етнографічного музею, позаштатного кореспондента газети «Сарненські новини» та МИРОНЮКА Олександра Васильовича, заступника Рівненського міського голови, прес-офіцера батальйону територіальної оборони м. Рівне.

16 березня 2022 року заслуженому журналісту України Євгену Цимбалюку мало б виповнитися 60 років. На жаль, важка хвороба і невблаганна смерть забрали нашого колегу у засвіти майже чотири роки тому, у червні 2018-го. З нагоди ювілею, в день народження Євгена, було заплановано провести кілька заходів на батьківщині колеги – у Млинові. Це і відкриття меморіальної дошки на приміщення редакції газети «Гомін і К», де три валий час працював Євген Цимбалюк. Це і презентація книги про журналіста і письменника. Це і літературні читання. На жаль, всі наші плати зруйнувала неоголошений віроломний напад на нашу країну російських фашистів. Бойові дії тривають. Тому проводити будь-які масові заходи недоцільно. Т о ж секретаріат прийняв рішення перенести всі заплановані заходи на більш пізній час.

Відповідно до п. 3.3 Статуту Національної спілки журналістів України за втрату зв’язків з організацією, несплату без поважних причин членських внесків більше двох років секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України:

БЕРЕЗОВСЬКУ Інну Петрівну, членський квиток № 23861,  перебувала на обліку в первинній організації ГУ НП у Рівненській області (заборгованість за 2014-2022 роки); ВЕСЕЛОВСЬКУ Ірину Миронівну, членський квиток № 21157, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2022 роки); ГЕРЕГУ Світлану Володимирівну, членський квиток № 21145, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2022 роки); ГОЧМАНОВСЬКУ Тетяну Олександрівну, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2018-2022 роки); ДЕМЧИКА Олександра Сергійовича, членський квиток № 19053, перебував на обліку в Рівненській міській організації (заборгованість за 2016-2022 роки); ДОБРИДНІКА Степана Івановича, членський квиток № 23908, перебував на обліку в первинній організації редакції газети «Рівненський кооператор» (заборгованість за 2017-2022 роки); МАРКО Світлану Василівну, членський квиток № 23860, перебувала на обліку в первинній організації ГУ НП у Рівненській області (заборгованість за 2016-2022 роки); МИРОНОВУ Галину Сергіївну, членський квиток № 21137, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2017-2022 роки); САВУЛЯК Юлію Анатоліївну, членський квиток № 8724, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2018-2022 роки); САВЧИН Діану Леонідівну, членський квиток № 26612, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2018-2022 роки); ХОМУ Людмилу Романівну, членський квиток № 23862, перебувала на обліку в первинній організації ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (заборгованість за 2016-2022 роки).

 
Більше статтей...
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner