Вхід

Рівне вечірнє

Як рівненські журналісти допомагали депутатам обласної ради Згадали сьогодні прізвище Колесниченка, а заодно і його напарника Ківалова депутат Рівненської облради. Вони збиралися на позачергову сесію прийняти звернення до Президента та голови Верховної Ради, щоб ті не підписували закону про мови. Ухвалити позитивне рішення обласним обранцям допомогли журналісти.

66 депутатів зібралися на засідання дванадцятої позачергової сесії рівненської обласної ради. Питання одне - звернення до Президента та Голови Верховної ради України з вимогою не підписувати скандального "мовного" закону Ківалова-Колесниченка.

Депутатам від опозиції текст запропонованого звернення не подобається. Пропонують власний.

Особливо гарячі опозиціонери вимагають від провладних депутатів вийти з партії.

Аби депутати не піарилися на зверненні по мові та допомогти обласним обранцям швидше домовитися та погодити текст, рівненські журналісти залишили сесійну залу після годинних дискусій та оголошеної перерви. Це виявилося дієвим кроком.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner