Вхід

Рівне вечірнє

Так уже повелося, що з 10 по 20 лютого у  селі Малинівка Гощанського району відбувається унікальний захід - «Шакурівські читання», які для загалу відомі як «Малинівська премія» - ушанування пам’яті місцевого поета Миколи Шакури. Цього року вшанувати його пам’ять приїхали дослідник біографії поета Богдан Столярчук, письменник та перекладач Микола Жакун, поетеси Надія Янчук, Олеся Жданюк, краєзнавець Олександр Міщук, учасники творчого колективу «Серпанок».

Допоки члени комітету з присудження літературно-мистецької премії імені Миколи Шакури, співзасновниками якої є Малинівська сільська рада та Рівненська обласна організація НСЖУ остаточно визначалися з її цьогорічними переможцями, гості, учні школи та місцеві мешканці мали можливість переглянути виставку ковальських виробів знаного далеко за межами України коваля Сергія Торулі та майстра художньої кераміки Олексія Сєркова і безпосередньо поспілкуватися з ними.

А далі було нагородження лауреатів літературно-мистецької премії імені Миколи Шакури. У номінації «Поезія» диплом отримала Олеся Жданюк за книжку «Світанок моїх надій», у номінації «Журналістика» - Ірина Повар за серію статей про українське село, мешканців краю, які захищали й захищають Україну в зоні ООС, у номінації «Мистецтво» - Сергій Торуля за популяризацію професії коваля ручного кування та Олексій Сєрков за представлені вироби художньої кераміки.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner