Вхід

Рівне вечірнє

21 грудня відбулося останнє у 2018 році засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату заслухали інформацію голови обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка про рішення, прийняті пленумом Національної спілки журналістів України, який відбувся напередодні у Києві. Серед основних документів - постанова про проведення у лютому 2019 році розширеної наради редакторів друкованих комунальних засобів масової інформації з питань реформування. Вирішено, що на нараду буде запрошено Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівника державного підприємства "Укрпошта" Ігоря Смілянського.

Відповідно до затвердженого порядку денного члени секретаріату обговорили також питання про впорядкування структурних підрозділів обласної журналістської організації. У зв'язку з припиненням випуску газет "Закон. Правосвідомість. Правопорядок" та "Вектор безпеки" вирішено ліквідувати первинні журналістські організації, які існували при редакціях цих друкованих видань. Членів НСЖУ, котрі перебували на обліку в цих первинних організаціях буде переведено на облік в інші структурні підрозділи обласної організації НСЖУ після проведення індивідуальної співбесіди з кожним членом Спілки.

Члени секретаріату прийняли також рішення про проведення у третій декаді січня - першій половині лютого наступного року традиційних змагань журналістів Рівненщини з підльодного вилову риби на мормишку. Положення про проведення цих змагань буде найближчими днями опубліковано на нашому сайті в розділі "Спорт".

За порушення вимог Статуту НСЖУ (несплату членських внесків упродовж двох і більше років, втрату зв'язків з організацією) секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України НЕДЗЕЛЬСЬКОГО Павла Тадеушовича (членський квиток № 19060) та СТРАТОНОВА Володимира Григоровича (членський квиток № 19059), обоє перебували на обліку в первинній організації НСЖУ при телерадіокомпанії "Ритм" у м. Рівне. 

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner