Вхід

Рівне вечірнє

Обвинувальний акт щодо підозрюваного у смертельній ДТП у Рівному, під час якої загинув відеооператор порталу "Четверта влада" Валерій Мартинюк та постраждала журналістка Анна Калаур, поліція відправила на погодження в прокуратуру.

41-річному рівнянину - таксисту повідомили про підозру у вчиненому кримінальному правопорушенні. За результатами проведених слідчих дій та дев’яти експертиз, слідчі закінчили досудове розслідування і скерували обвинувальний акт для погодження у прокуратуру.

Нагадаємо, 1 червня у Рівному 41-річний рівнянин, який віз автомобілем "Renault" журналістів, зіткнувся із автобусом "Setra" сполученням "Київ - Львів".  30-річний відеооператор Валерій Мартинюк, який був пасажиром Рено, від отриманих травм помер у лікарні. Постраждалій журналістці Анні Калаур також довелося лікуватись. Травми отримали пасажирка легковика, його водій та ще одна пасажирка автобуса.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner