Вхід

Рівне вечірнє

Такого у Рівному ще не було. Ось хронологія подій. 28 листопада. Міський пологовий будинок. 10:30 ранку. Головний редактор сайту Charivne.info Оксана Кравець виконує свої професійні обов’язки, має посвідчення, має законне право писати про підробку службових документів у медзакладі. Має, але її виштовхують з кабінету, б’ють дверима, не дають можливості фіксувати порушення. Журналіст викликає слідчо-оперативну групу, пише заяву про перешкоджання професійній діяльності (стаття 171 ККУ).

Через декілька днів її знову викликають у поліцію і просять написати заяву про завдання тілесних ушкоджень. Журналіст таку заяву теж пише.

А наступний результат просто вражає: слідчі поліції закривають провадження по перешкоджанню журналістської діяльності, і навіть не вносять його до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань. За нашою, поки що неперевіреною, інформацією таку вказівку міськвідділ отримав з Києва. Для чого? Здогадатися неважко: аби статистику такими фактами не псувати, адже всі справи по 171-ій статті - на контролі у міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Заяву у прокуратуру журналісти інтернет-сайту вже написали! Листи відповідного змісту за підписом голови обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитра Тарасюка надіслані й на адресу Президента Україні Петра Порошенка, генерального прокурора України Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Сподіваємося на адекватну реакцію. Злочин має бути покараний!!!


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner