Вхід

Рівне вечірнє

Сьогодні в обласній науковій бібліотеці друзі, колеги і добрі знайомі згадували Івана Пащука – члена Національної спілки журналістів України, поета,  відомого на Рівненщині, та й далеко за її межами, краєзнавця, голову обласної організації Національної спілки краєзнавців України.  Згадували тепло і світло.

Він був із тих, хто вмів дивуватися і радіти з навколишнього світу. "Познайомилася з Іваном Пащуком під час першої поїздки на Холмщину, організованої головою товариства «Холмщина» Олександром Боровиком,- згадує нині відома в нашому краї радіожурналіст Валентина Романюк.- Тоді й побувала на його малій батьківщині біля Влодави під Холмом, зрозуміла, чому навіть нащадки холмщаків, які народилися вже тут, на Рівненщині, так тужать за цим краєм. Неймовірно красива земля, дуже схожа на Волинь за рельєфом і лісами… Ну як тут не цікавитися кожним каменем, кожною травинкою, як не вникати в давню, величну і трагічну, історію…"

Таким Іван Григорович і виріс, хоча другою малою батьківщиною стала йому Млинівщина. Був невгамовним у пошуках, невтомним у роботі і безвідмовним щодо спілкувань із журналістами. Прикметно те, що в день його 80-ї річниці до книг Івана Пащука додалася ще й книга про Івана Пащука. А сталося це завдяки члену Національної спілки журналістів України, професору Рівненського державного гуманітарного університету Богданові Столярчуку.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner