Вхід

Рівне вечірнє

 

Сьогодні на фасаді будинку № 34 по вулиці Адама Міцкевича у Рівному  відкрили меморіальну дошку колишньому начальнику управління у справах преси, поліграфії та книжкової торгівлі Рівненського облвиконкому, члену Національної спілки журналістів України Михайлу Шевцову. Віддати шану талановитій людині прийшло чимало колег та друзів.

Завжди щирий та справедливий. Саме таким пригадують колеги та близькі Михайла Шевцова, який був організатором поліграфічної галузі, видавничої газетної справи та книжкової торгівлі в області.

Георгій Александрович, президент Сарненської асоціації вільних журналістів:

- Якщо говорити, якою має бути людина, то саме такою як Михайло Панасович, він усіх нас любив. Він знав кожного і навіть рідних. Він Михайло, означає, як Бог, і Опанасович - безсмертний . Тому ми його згадуємо, пам’ятаємо і стараємося увічнити.

 

Дмитро Тарасюк, голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України:

- Коли мене везли на призначення редактором газети  у Дубровицю, де невдовзі довелося будувати нове приміщення редакції та друкарні, Михайло Панасович сказав одну фразу: «Не дай Боже дізнаюсь, що до вашої кишені потрапить хоч один карбованець!». Я цю фразу запамятав на все життя. Це була дуже соромязлива і скромна людина, на противагу нашим чиновникам, які крадуть нині мільйонами.

Пам’ятає Михайла Шевцова, як свого наставника, і голова Рівненської обласної ради, у недалекому минулому головний редактор газети "Сарненські новини", член Національної спілки журналістів України  Микола Драганчук.

Микола Драганчук, голова облради:

- Саме Михайло Панасович  звів у багатьох райцентрах редакційно-видавничі комплекси, тобто ті приміщення, якими нині користуються газетярі. І зараз це важливо, коли йде роздержавлення і теперішні журналісти мають, де творити, писати.

У знак пам’яті про уродженця Харківської області, для якого Рівненщина стала другою батьківщиною, на будинку, де  проживав довгий час Михайло Шевцов, встановили меморіальну дошку.

 

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner