Вхід

Рівне вечірнє

Двічі колективу Дубенського "Замку" своє законне право на незалежність від влади довелося минулого року відстоювати в судах різної інстанції. Так, 7 вересня місцевий суд визнав протиправним рішення міської ради, яким вона намагалася призупинити реформування своєї ж комунальної газети вже на першому етапі. Та влада виявилася доволі впертою і вирішила оскаржувати рішення феміди. Зрештою справу було передано до Житомирського окружного апеляційного адміністративного суду. Його засідання відбулося 20 грудня і стало непоганим передноворічним подарунком для колективу газети -  цю справу редакція також виграла.

Цими днями розпочалися реєстраційні процедури з перетворення комунальної газети у приватну. Однак головний редактор «Замку» Микола Мороз побоюється, що у видання можуть забрати приміщення: «Після того, як Дубенський міськрайонний суд ухвалив рішення на нашу користь, міська рада почала його оскаржувати. А на сесії винесли рішення про те, щоб відібрати в редакції частину приміщення. Я звертався від імені трудового колективу до міського голови, вказував, що такі дії незаконні, але все одно влада не зважає на наше звернення». Щоправда, голосів депутатів ради для прийняття рішення не вистачило. І все ж побоювання Миколи Мороза щодо неправомірних дій з боку міської ради не зникли. Він вважає, що тепер можуть виникнути проблеми з орендою приміщення: "Не виключаю, що через місяць-два нам скажуть, що, мовляв, не виконуємо умов договору оренди. Тут навіть неозброєним оком видно: міській владі цікава не стільки наша газета і наше майно, як саме приміщення, яке знаходиться в самому центрі Дубна і є досить ласим об'єктом для охочих його прихопити".

Секретаріат Рівненської обласної організації НСЖУ твердо переконаний: такими своїми діями Дубенська міська рада в особі її голови Василя Антонюка цілком заслуговує на те, щоб опинитися у списку "Ворогів реформування газет", який зараз складає Національна спілка журналістів України.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner