Вхід

Рівне вечірнє

Вранці 20 липня у дворі помешкання на вулиці Відінській у Рівному невідомі особи підпалили автомобіль Opel Vectra члена Національної спілки журналістів України, директора із стратегічного розвитку телекомпанії "Ритм",  співвласника інтернет-видання «ЧаРівне.інфо»  Олександра Курсика. Нагадаємо: Олександр також є депутатом місцевої міськради від ВО «Батьківщини».

Про це журналіст написав на своїй сторінці у Facebook.

Сам Олександр Курсик пов'язує підпал зі своєю журналістською діяльністю.

«За 12 років в журналістиці було різне... Сьогодні мені підпалили автомобіль, нагло, зухвало, з присмаком безкарності, в дворі житлового будинку. Висновок один – робота на "1+1", діяльність порталу "ЧаРівне.інфо" та телеканалу "Ритм" не проходять марно, – казав, кажу і далі казатиму правду, навіть якщо вона комусь не подобається. Для мене це екзамен новим очільникам поліції та обласної прокуратури», – написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.

Секретаріат Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України сподівається, що новопризначені керівники Головного управління поліції України у Рівненській області та обласної прокуратури таки докладуть максимум зусиль аби в найкоротші строки вийти на слід виконавців, головне - замовників цього резонансного злочину. Розслідування його обставин, доведення справи до суду справді стануть суворим іспитом тим, хто покликаний захищати не лише честь свого мундира, а й спокійне життя пересічних громадян України.  

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner