Вхід

Рівне вечірнє

3 березня у Демидівці відбулася робоча зустріч керівників рад Демидівського, Млинівського, Радивилівського районів та редакторів місцевих редакцій радіомовлення. Мова йшла про  співучасть у вирішенні питання впровадження ефірного радіомовлення замість практично зниклого проводового. Мету цієї зустрічі обґрунтував представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Рівненській області Дмитро Тарасюк.

Для заміни проводового радіо на ФМ-мовлення в цьому регіоні практично є всі передумови: два частотні присвоєння  - 102,9 та 105,9 мГц - для вежі, спорудження якої вже закінчується у селі Копань Демидівського району, та бажання місцевих журналістів вийти зі своїми передачами в ефір. Однак, аби отримати право мовлення на одній із цих частотних просвоєнь необхідно створити спільне комунальне підприємство у вигляді телерадіокомпанії, котре могло б подати до Національної ради необхідні документи для участі в оголошеному раніше конкурсі. От тільки часу для створення такого підприємства практично не залишилося. Тому й було прийнято рішення, аби відповідну заяву до Національної ради наразі подала редакція Млинівського районного проводового радіо, на базі якого у перспективі й буде облаштовано центральну студію підготовки та випуску передач.   

Виходячи із ситуації, що склалася,  голови районних рад Демидівської - Сергій Радченко, Млинівської - Богдан Писак, Радиивилівської - Володимир Кондик та керівники місцевих редакцій проводового радіомовлення Тетяна Дмитрук, Віктор Іваськів і Людмила  Грановська підписали спільне звернення до голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка  щодо врахування під час визначення переможців конкурсу потреб мешканців  густонаселеної частини Рівненщини  в одержанні суспільно-важливої інформації з життя місцевих громад.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner