3 березня у Демидівці відбулася робоча зустріч керівників рад Демидівського, Млинівського, Радивилівського районів та редакторів місцевих редакцій радіомовлення. Мова йшла про співучасть у вирішенні питання впровадження ефірного радіомовлення замість практично зниклого проводового. Мету цієї зустрічі обґрунтував представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Рівненській області Дмитро Тарасюк.
Для заміни проводового радіо на ФМ-мовлення в цьому регіоні практично є всі передумови: два частотні присвоєння - 102,9 та 105,9 мГц - для вежі, спорудження якої вже закінчується у селі Копань Демидівського району, та бажання місцевих журналістів вийти зі своїми передачами в ефір. Однак, аби отримати право мовлення на одній із цих частотних просвоєнь необхідно створити спільне комунальне підприємство у вигляді телерадіокомпанії, котре могло б подати до Національної ради необхідні документи для участі в оголошеному раніше конкурсі. От тільки часу для створення такого підприємства практично не залишилося. Тому й було прийнято рішення, аби відповідну заяву до Національної ради наразі подала редакція Млинівського районного проводового радіо, на базі якого у перспективі й буде облаштовано центральну студію підготовки та випуску передач.
Виходячи із ситуації, що склалася, голови районних рад Демидівської - Сергій Радченко, Млинівської - Богдан Писак, Радиивилівської - Володимир Кондик та керівники місцевих редакцій проводового радіомовлення Тетяна Дмитрук, Віктор Іваськів і Людмила Грановська підписали спільне звернення до голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка щодо врахування під час визначення переможців конкурсу потреб мешканців густонаселеної частини Рівненщини в одержанні суспільно-важливої інформації з життя місцевих громад.