Вхід

Рівне вечірнє

У понеділок. 13 липня, відбулося засідання конкурсної комісії по відбору кандидатури на посаду головного редактора Рівненської міськрайонної газети "Слово і Час". Така комісія у складі 25 чоловік, головним чином з числа штатних працівників та депутатів Рівненської районної ради, була створена місяць тому розпорядженням голови районної державної адміністрації. Обласну організацію Національної спілки журналістів України у складі комісії за згодою представляли голова обласної організації НСЖУ Дмиитро Тарасюк, член секретаріату, головний редактор обласної газети "Вільне слово" Андрій Бабінець та голова конкурсної комісії обласної організації НСЖУ Микола Кривий.

Заяви на участь у конкурсі подали три претенденти: діючий виконуючий обов'язки головного редактора часопису Микола Мельник, засновник і видавець газети"Новий Квасилів" та однойменного інтернет-сайту Павло Дутко та виконуюча обов'язки головного редактора обласної газети "Рівненська правда" Валентина Сас (на фото). Відповідно до за затвердженого Положення всі вони ознайомили членів конкурсної комісії з програмою діяльності у випадку затвердження на посаді керманича газети, шляхами виходу з тієї кризової ситуації, у якій опинилося видання упродовж останнього року.

Однак  в результаті таємного голосування, як першого, так і повторного, жоден з трьох претендентів не набрав достатньої кількості голосів. Відтак комісія прийняла рішення: на розгляд найближчої сесії Рівненської районної ради внести питання про призначення головного редактора газети "Слово і Час"з двох кандидатур, котрі в ході голосування набрали найбільше голосів - Миколи Мельника та Валентини Сас.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner