Вхід

Рівне вечірнє

Цю ювілейну дату  наближали чимало поколінь журналістів, які у різні роки працювали  у нашій районній газеті, своєю творчістю і невтомним  пошуком писали на її шпальтах історію сучасності. Тому з такими світлими почуттями і хвилюванням  прийшли в редакцію «Надслучанського вісника»  керівники району, громадські кореспонденти та друзі газети, щоб спільно відзначити її 70-річчя.

Відкрила урочисте зібрання в. о. головного редактора Надія Ярмолюк, яка щиро привітала присутніх з цією  радісною та  пам’ятною подією і надала слово почесним  гостям.

Виголошуючи сердечні  поздоровлення колективу  газети та її позаштатному активу з цієї нагоди,  голова районної ради Віталій Ничипорук  принагідно зазначив, що в  його родині районку читає вже три покоління. А ще він зазначив, що вона відіграє велику і визначальну роль у  житті мешканців району, адже на її шпальтах оперативно і професійно  висвітлюються різні  суспільно-політичні події, робота місцевої влади,  вміщуються розповіді про цікавих людей, роботу культосвітніх закладів тощо.

Щиро  поздоровив присутніх  в. о. першого  заступника голови райдержадміністрації Віктор Партак. Він з приємністю звернувся до історії творення і  розвитку районної газети, тираж якої у рік її заснування становив всього 1000 примірників і видавалася вона лише  на двох сторінках, а нині  часопис має більше 7000 передплатників і значно більший об’єм.

Виступаючи перед учасниками  свята,  голова обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк зазначив, що він завжди з приємністю приїздить у Березне, де трудиться талановитий  професійний колектив, який творить цікавий часопис, в якого можуть чимало чого навчитися інші  колеги-журналісти. Адже «Надслучанський вісник» упродовж останніх років постійно  завойовує призові місця в  конкурсах, які проводить обласна організація НСЖУ.

Щирі слова  поздоровлень і гарних  побажань  адресували колективу районки її друзі та  позаштатні автори. Тепло привітав своїх колег з ювілеєм і її недавній багаторічний головний  редактор Борис Боровець. Він побажав газетярам  творити часопис змістовнішим і цікавішим, щоб він і надалі сповна віддзеркалював усі найважливіші події в районі, фахово  писав  його  історію.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner