Вхід

Рівне вечірнє

Свій поважний 60-річний ювілей відомий рівненський журналіст Віктор Мазаний зустрів під час подорожі до Ізраїлю, якщо точніше - у древньому Єрусалимі, якщо ще точніше - у церкві,біля місця народження Ісуса Христа. Такий подарунок своєму батькові зробили його діти, вручивши туристичну путівку до країни, яку щороку відвідують мільйони паломників.

Після повернення з близькосхідного турне Віктора Мазаного очікувала ще одна заслужена нагорода. В урочистій обстановці голова обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк вручив йому Почесний знак НСЖУ.

До відома. Заслужений журналіст України Віктор Мазаний за 40 з лишнім років роботи в журналістиці встиг попрацювати власним кореспондентом в республіканській газеті "Молодь України", інформаційних агентствах ТАРС та Укрінформ. Нині він є також доцентом факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука. З-під його пера вийшли серія книг про атомні електростанції, кілька художніх повістей. Одна з них -"Тінь павука» - була номінована у фіналі на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі літератури у 2008 році. На сьогодні друком вийшла нова книга Віктора Мазаного «Дубно. Зоря століть».

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner