Вхід

Рівне вечірнє

"Життя, мов спалах".- під такою назвою у Сполучених Штатах Америки накладом в одну тисячу примірників вийшла з друку книга члена секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Олександра Намозова. Донедавна він був головним редактором Костопільської районної газети "Віче Костопільщини". Після її  скандального закриття самим засновником в особі Костопільської районної ради Олександр змушений був тимчасово змінити фах і, аби фінансово забезпечити власну сім'ю, поїхати на роботу в сусідню країну.

В основі книги - правдива, підтверджена документами і розповідями соратників історія життя і боротьби Олександра Музичка, котрого самі рівненчани, і не тільки рівненчани, здебільшого знали, як Сашко Білий. Одні вважали і досі справедливо вважають його героєм, інші - людиною зі складним характером, нерідко - неврівноваженою, зате рішучою і безкомпромісною. Беззаперечним лишається одне: герой книги Олександра Намозова був справжнім патріотом України. І мало хто знає: всього за три місяці його перебування на війні у Чечні наприкінці дев'яностих років минулого століття Олександр Музичко став єдиним, хто отримав з рук тодішнього президента Ічкерії генерала Джохара Дудаєва найвище військове звання Бригадного генерала та звання "Герой нації", і що на його честь у Грозному було названо одну з вулиць столичного міста.

- Спонсором видання книги виступив осередок організації "Правий сектор" у СЩА. Придбати її наразі можна лише за океаном, і то на аукціоні,- каже Олександр Намозов.- Там її продають за рекордну серед творів усіх українських письменників ціну - від 30 до 100 доларів за примірник.

Усі виручені кошти організатори аукціону, за згодою автора книги, спрямували на потреби бійців одного з добровольчих батальйонів, котрі нині відстоюють незалежність України важких кровопролитних боях з підступним ворогом на Донбасі, - придбали і передали їм сучасний позашляховик.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner