Вхід

Рівне вечірнє

Військово-патріотичний проект «Герої Дубенщини» в ефірі телерадіокомпанії "Дубно" розповідає про чоловіків, котрі упродовж кривавих місяців бойових дій встигли побувати на сході України та подивитися у вічі війні. Дехто із них зараз продовжує боротися за українську територію, дехто - у відпустці, ще хтось - у госпіталі, а декого з них, на жаль, уже поруч із нами немає.

Зазвичай учасники бойових дій приходять до студії та розповідають про особливості життя в зоні АТО. Буває, знімальна група навідується в гості до постраждалого чи сім’ї загиблого.

Програму «Герої Дубенщини» мешканці Дубенського, Млинівського та частини Демидівського району в ефірі місцевої телекомпанії на 44 телевізійному каналі  можуть дивитися у ранкових блоках мовлення з 10 до 12 години двічі на місяць по суботах з повтором у наступні вихідні дні .

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner