Вхід

Рівне вечірнє

Колектив Острозького районного часопису «Життя і Слово» прийняв естафету щодо участі у акції «Garbage sack challenge» від районного управління юстиції у Рівненській області та його структурних підрозділів.

Отож, минулої п’ятниці журналісти цього видання плідно попрацювали в лісовому масиві в районі в’їзду до дитячого оздоровчого комплексу «Корчагінець» по трасі «Острог-Шумськ» та в свою чергу передали естафету колективам районного відділення «Укрпошта», районної друкарні та своїм колегам – журналістам Острозької міської газети «Замкова гора», Гощанської районної «Рідний край» та Здолбунівської «Нове життя».

"Увесь наш невеличкий колектив глибоко переконаний, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Тому просимо всіх поважати працю інших і не викидати сміття у лісі, на узбіччях доріг, в ярах, вибалках, узліссях та інших куточках природи. Давайте разом дбати про чистоту довкілля нашого славного краю та країни", - впевнена головний редактор "Життя і Слова" Ольга Філіна.


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner