Вхід

Рівне вечірнє

Облдержадміністрації мають укласти договори з газетами на висвітлення своєї діяльності

За підсумками урядової наради з питань реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, яка нещодавно відбулася з ініціативи НЖСУ, Віце-прем’єр Олександр Сич дав низку доручень щодо вирішення актуальних проблем медіа-галузі. На нараді порушувались питання функціонування комунальних засобів масової інформації.

Зокрема, Казначейству доручено забезпечити своєчасне перерахування відповідних коштів на рахунки державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, а головам обласних адміністрацій – «до 1вересня 2014 року забезпечити відповідно до законодавства укладення договорів на висвітлення діяльності органів державної влади засобами масової інформації та про результати поінформувати Кабінет Міністрів». Про це ідеться в протоколі наради за підписом Олександра Сича.

Нагадаємо, що на нараді обговорювалося питання реформування комунальної преси та необхідності повернутися до законопроекту про роздержавлення. Перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко наголосив, що  затягування з прийняттям закону про роздержавлення призводить до того, що в регіонах час від часу виникає напруга у стосунках влади та медіа, а в деяких районах спостерігаються спроби різко змінити головних редакторів видань.

За підсумками наради було також дано доручення  Держкомтелерадіо за участі НСЖУ підготувати та подати на розгляд Кабінету Міністрів проект Закону України про реформування державних і комунальних ЗМІ. Законопроект про роздержавлення, нагадаємо, 17 квітня було заблоковано Верховною Радою. НСЖУ висловила обурення з цього приводу та прийняла відповідну заяву, в якій наголосила на необхідності звільнення місцевих ЗМІ з-під впливу влади.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner