Вхід

Рівне вечірнє

Національна спілка журналістів України підбила підсумки творчих конкурсів, які щорічно проводить до Дня журналіста. Традиційно було присвоєно звання «Журналіст року» тим колегам, які відзначилися вагомими творчими здобутками.

Загалом,  переможців було визначено в таких номінаціях, як «Краща регіональна (обласна) газета», «Краща районна газета», «Краща міська газета», «Кращий регіональний телеканал», «Краще регіональне радіо», «Краще фахове (корпоративне) видання», «Краще регіональне інтернет-медіа», «Журналістська акція», «За краще висвітлення діяльності журналістів та проблем медіа-галузі». Також було визначено переможців серед спілчанських організацій – обласних і первинних.

Рівненські журналісти цьогоріч замахнулися на своєрідний рекорд - здобули перемогу одразу в трьох номінаціях:

Журналістська акція

Секретаріат Рівненської обласної організації НСЖУ та член НСЖУ Олександр ШУСТЕРУК - за створення  з періодичних друкованих видань Рівненщини найбільшої газети в Україні. Загальна площа 61 періодичного видання, що були викладені на центральному майдані м. Острог і з’єднані  між собою клейкою стрічкою, склала 440 квадратних метрів.

Краще регіональне радіо

комунальне підприємство ТРК «Полісся» (м. Сарни). У медіапросторі Рівненщини РАДІО «ПОЛІССЯ» діє як окрема структура з 2006 року. З 1 липня 2007 року виходять в ефір  на частоті  106,6 FM. Тематичні передачі готуються за участі громадського активу на волонтерських засадах, адже в штаті редакції радіо працюють троє радіожурналістів. Передачі радіо «Полісся» неодноразово ставали лауреатами і дипломантами міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела».

Кращий регіональний телеканал

Рівненська обласна державна телерадіокомпанія  (генеральний директор Андрій Велесик). Останнім часом Рівненська ОДТРК постійно входить до переліку кращих у системі Держкомтелерадіо за результатом моніторингу програм регіональних державних телерадіокомпаній. Телеканал РТБ першим і єдиним у регіоні розпочав і здійснює субтитрування інформаційних випусків і суспільно важливих програм для людей з вадами слуху.  РОДТРК – чи не єдина в Україні регіональна телерадіокомпанія, де забезпечують створення високо рейтингових документальних кінострічок.

Щиро вітаємо колег з перемогою, разом з ними радіємо з такою високою оцінкою їх праці. Зичимо нових творчих злетів.

Секретаріат обласної організації НСЖУ.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner