Вхід

Рівне вечірнє

НСЖУ вимагає припинити силовий тиск на редакторів донецьких ЗМІ

Національна спілка журналістів України обурена фактом захоплення озброєними сепаратистами секретаря НСЖУ, голови обласної організації Спілки, головного редактора газети «Донбасс» Олександра Брижа та ще кількох донецьких журналістів. Сьогодні люди з автоматами увійшли в приміщення, де розташовуються редакції газет «Донбасс», «Вечерний Донецк», та обласної організації НСЖУ, погрожували журналістам та забрали важливі, на їхню думку, документи й інформацію в електронному вигляді.

Журналістам видань заборонили телефонувати та підходити до комп’ютерів. 40 хвилин без зв’язку була також відповідальний секретар ДонСЖУ Галина Бєлоглазова. Терористи вивели з будівлі головного редактора «Донбасса» Олександра Брижа та журналіста Андрія Кревцуна, головного редактора «Вечернего Донецка» Леоніда Лапу та повезли до штабу ДНР в приміщення облдержадміністрації. Через кілька годин «виховної роботи» з донецькими редакторами наших колег відпустили, але ситуація залишається надзвичайно напруженою. Журналісти не знають, які звинувачення чи вимоги ставлять сепаратисти.

Національна спілка журналістів України обурена фактом системного захоплення редакцій та викрадення редакторів. Ми констатуємо, що на Сході України триває справжнє полювання на журналістів, які не погоджуються перетворювати свої видання на бойові листки терористичних угруповань. Вимагаємо від правоохоронних органів належного реагування на факти злочинів проти журналістів та забезпечення захисту для медіа і співробітників ЗМІ, які працюють у надзвичайних умовах.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner