Вхід

Рівне вечірнє

Керівники електронних і друкованих засобів масової інформації Рівненщини та Волині в передостанній день травня відвідали одне з найтиражніших видань регіону - редакцію міськрайонної газети "Сарненські новини". Затим вони переїхали на базу мисливського господарства "Полісся" у Сарненському районі, здійснили екскурсію і були приємно вражені дбайливо збереженою красою українського Полісся. А головною метою цього заходу стало проведення  майстер-класу секретарем Національної спілки журналістів України, головним редактором Новотроїцької районної газети "Трудова слава" Херсонської області Валерієм Горобцем. Він на основі аналізу діяльності власного видання за останні десять років поділився досвідом його успішності, переконав колег в тому, що при вдумливому і зваженому підході до організації роботи журналістського колективу можна забезпечити таку ж успішність як в сучасних економічних умовах, так і в період майбутнього роздержавлення ЗМІ.

Слід зауважити, що й на Рівненщині вже є кілька редакцій комунальних друкованих засобів масової інформації, які з року в рік нарощують тиражі власних видань, мають стабільні фінансові показники і давно забули про такі поняття як заборгованість із заробітної плати та плинність кадрів. Серед таких - ті ж "Сарненські новини" (в.о. головного редактора Світлана Ляшко), зарічненська газета "Полісся" (головний редактор Тамара Алексіюк), "Володимирецький вісник" (головний редактор Сергій Скібчик). Зрештою, саме ці видання найчастіше опиняються  серед переможців творчих конкурсів, які щорічно організовує секретаріат обласної журналістської організації.

Що ж до цьогорічного творчого конкурсу, то кубки і дипломи переможців, у відповідності до рішення секретаріату обласної організації НСЖУ, були вручені редакційним колективам і окремим журналістам у вісімнадцяти номінаціях.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner