Вхід

Рівне вечірнє

"Новий Президент - очікування регіонів" - це серія телемостів, які відбуваються нині між регіональними телекомпаніями Заходу і Сходу, Центру, Півночі і Півдня України в рамках конкурсу, який був оголошений у квітні Незалежною асоціацією мовників. Телерадіокомпанія "Рівне 1" стала одним із переможців цього конкурсу, подавши на нього проект "ТелеМайдан". Відтак, Перший місцевий отримав можливість провести телемости з трьома регіональними телеканалами України.

Перший телеміст об'єднав "Рівне 1" і телекомпанію "Алекс" із Запоріжжя. А під час другого рівняни спілкуватимуться з Харковом (ТРК "Simon") та Черкасами (ТРК "ВІККА").

У студіях усіх міст-учасників проекту будуть присутні експерти та громадські активісти з відповідного регіону. Вони обговорюватимуть очікування від майбутнього Президента в політичній та економічній сферах, а також даватимуть настанови майбутньому главі держави щодо збереження єдності, територіальної цілісності нашої країни. Передбачені й включення з рівненського Майдану, а також - запитання від інтернет-користувачів.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner