Вхід

Рівне вечірнє

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звернулася в Окружний адміністративний суд міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торсат» про визнання такими, що не відповідають законам України та Європейської конвенції про транскордонне телебачення,  іноземних програм – «Первый канал. Всемирная сеть» (ОАО «Первый канал»), «РТР-Планета», «Российский Информационный Канал «Россия-24» (ВГТРК «Всероссийская государственная телевизионная и радиовещательная компания»), «НТВ-Мир» (ОАО «Телекомпания НТВ»).

Також регуляторний орган просить суд ухвалити рішення про тимчасову заборону ретрансляції  зазначених програм у багатоканальних мережах на території України.

Крім цього, Національна рада отримала експертний висновок із правових питань щодо  ретрансляції в Україні програм деяких російських телевізійних каналів від Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Наводимо цей висновок повністю.

Нагадуємо, що Національна рада 17 березня 2014 року звернулася до провайдерів програмної послуги з попередженням про відповідальність щодо порушення вимог чинного законодавства в питаннях ретрансляції іноземних програм.

Станом на сьогодні 384 провайдери програмної послуги із 703  проліцензованих припинили трансляцію зазначених російських телеканалів.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner