Вхід

Рівне вечірнє

Делегація Національної спілки журналістів України на чолі з її головою Олегом Наливайком з 11 по 15 березня 2014 року перебувала у Страсбурзі (Франція) на запрошення Ради Європи.  У її складі були також голови Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олексій Ковальчук, Волинської - Михайло Савчак, Рівненської - Дмитро Тарасюк, Львівської - Ярослав Климович, редактор Новотроїцької районної газети "Трудова слава" Херсонської області Валерій Горобець, директор Миколаївського коледжу преси і телебачення Гліб Головченко, викладач факультету журналістики Таврійського університету Людмила Хорошилова, завідуючий відділом українського національного агентства Укрінформ Михайло Сорока та секретар НСЖУ Олександр Бухтатий.

Делегація зустрілась з офіційним речником  Ради Європи Деніелем  Хьолтгеном, секретарем Венеціанської комісії Томасом Маркетом, депутатом Європарламенту Павлом Заневські, ознайомилась із роботою департаментів та комітетів Ради Європи, Європейського суду з прав людини.

Деніел Хьолтген, зокрема, відзначив, що «Рада Європи готова захищати суверенітет і територіальну цілісність України, права мовних меншин та свободу слова. Вона буде уважно спостерігати за ходом президентських виборів».

Голова НСЖУ Олег Наливайко зауважив, що цей візит редакторів регіональних видань та спілчанського активу проходить уже вчетверте.

– Дуже важливо, що в нашій делегації були представники Криму та південно-східних області. Ми звернулись до Ради Європи з проханням надати новій владі чіткий месидж необхідності прийняття законів «Про Суспільне телебачення і радіомовлення» та «Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації». Домовились про необхідну експертну та методичну підтримку в ході запровадження цих та інших медійних законопроектів, – зауважив Олег Наливайко.

15-16 квітня Рада Європи проведе в Києві семінар з питань безпеки для журналістів, під час якого планується розглянути питання фізичної та юридичної безпеки, захисту інформаційних технологій та провести дискусію із суддями та правоохоронцями стосовно того, як розслідуються справи проти журналістів. Заплановані також, відкриті дебати, на яких планується обговорити принципи професійної етики в умовах політичного протистояння та майбутніх президентських виборів.

В ході візиту відбулись консультації щодо роботи Місії міжнародної журналістської солідарності, яка перебувала в Україні.

Візит був організований за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner