Вхід

Рівне вечірнє

У Києві та регіонах під час висвітлення подій на Євромайданах з листопада 2013 року по 24 лютого 2014 року постраждали 168 журналістів, операторів і фотографів. У тому числі двох - В'ячеслава Веремія й Ігоря Костенка - було вбито. Такий висновок «Телекритика» зробила, підсумувавши отримані протягом цих місяців дані.

55 журналістів зазнали побиття і переслідувань від початку протестів та під час висвітлення 1 грудня сутичок на вулиці Банковій у Києві.

Ще 69 представників ЗМІ постраждали у Києві після різкого загострення протистояння між мітингувальниками і силовиками 19 січня. Чергова хвиля нападів на співробітників ЗМІ почалась під час штурмів ОДА у регіонах. 18-22 лютого під час масових заворушень у центрі Києва і регіонах України постраждали 44 журналісти.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner