Вхід

Рівне вечірнє

Польська Асоціація журналістів висловлює підтримку українським колегам

Свою підтримку та готовність надавати допомогу українським колегам-журналістам висловила Польська Асоціація журналістів. Про це йдеться у заяві Правління Асоціації журналістів Польщі, яку підписали президент Асоціації Кшиштоф Скворонскі, віце-президенти Агнешка Ромашевська-Гужі та Піотр Легутко.

Як ідеться у заяві, польські колеги поширюють інформацію про арешт журналіста інтернет-телебачення «Спільнобачення» Володимира Карагяура, якого затримали 19 січня. А також закликають всі установи, які можуть вплинути на долю журналіста, звільнити затриманого.

Подаємо текст заяви:

Звернення Польської Асоціації журналістів

У зв'язку із надзвичайно складною ситуацією зі ЗМІ в Україні, Польська Асоціація журналістів висловлює свою повну підтримку українським колегам-журналістам і висловлює свою готовність надати допомогу.

Зокрема, ми поширюємо інформацію про арешт журналіста інтернет-телебачення «Спільнобачення» (Spilno.tv) Володимира Карагяура, якого 19 січня затримали невстановлені особи під час купування бензину для обігріву намету «Спільнобачення», який працює на Майдані Незалежності. Незважаючи на пояснення працівників Spilno.tv, журналіст В. Карагяурзвинувачується у постачанні бензину для тих, хто здійснює напади на міліцію під час зіткнень.

Ми поділяємо стурбованість журналістських організацій в Україні щодо того, що В. Карагяур може стати першою жертвою варварських законів, прийнятих 16 січня українським парламентом та підписаних 17 січня Президентом Януковичем.

Ми закликаємо всі установи, які можуть вплинути на долю журналіста, і , таким чином – вплинути на майбутнє свободи слова в європейській, цивілізованій державі якою є Україна та звільнити Володимира Карагяура.

Ми наголошуємо, що професія журналіста повинна бути особливо захищеною задля забезпечення громадянам їх основоположного права на доступ до інформації та свободу вираження думок.

 

Від імені Правління Асоціації журналістів Польщі

Кшиштоф Скворонскі, Президент

Агнешка Ромашевська-Гужі, Віце-президент

ПіотрЛегутко, Віце-президент

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner