Вхід

Рівне вечірнє

«ЯлОля» - таку незвичну назву одержала нова програма для дітей, котра з березня цього року почала виходити у вечірній час по буднях на телеканалі «Рівне-1». Це справжня дитяча енциклопедія з веселими та кмітливими героями, ролі яких майстерно виконують самі ж діти – Оля Ясінська та Тетяна Вінні.
Програма знайомить дітей з таємницями Всесвіту, відкриває дивосвіт рослин і тварин, розповідає про цікавих людей, навчає правилам етикету та музичної грамоти. Як правило, до кожної теми передачі режисери добирають цікаві мультфільми. Отож розумниця Оля та бешкетниця Яло за такий невеликий проміжок часу вже стали добрими друзями найменших шанувальників телеканалу.
До речі, власні щоденні дитячі програми присутні й на двох інших рівненських телеканалах: «Небесна колискова» з її постійною ведучою Валентиною Сенько – на «Сфері-ТВ» та «На добраніч казка» з Валентиною Ілліною – на РОДТРК.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner