Вхід

Рівне вечірнє

За «тестовий» день 7 лютого через онлайн-сервіс «Укрпошти» отримано перші 60 замовлень на передплату національних та місцевих видань. Саме онлайн-сервіс з передплати стає наразі головним і єдиним варіантом прийому «Укрпоштою» коштів з Єпідтримки.

Голова НСЖУ Сергій Томіленко на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував початок дії програми з підтримки друкованих ЗМІ: "Листоноші, відділення та поштові термінали на місцях можуть і надалі приймати платежі в рахунок власних коштів украінців, але не працюватимуть із «тисячею» за вакцинацію. Тому редакції національних і місцевих видань мають агітувати передплачувати свої ЗМІ через сайт «Укрпошти», де викладено всі каталоги.Очевидно, що тиражі газетам і журналам нарощувати непросто, але з‘являється фінансовий ресурс, за який варто позмагатися. До всього, в умовах, коли держава обмежує варіанти придбання товарів і послуг за Єпідтримку – розваги, книги, фітнес чи подорожі – для українців поважного віку передплата на газети може виступати пріоритетом".

Нагадаємо, що Національна спілка журналістів України (НСЖУ) спільно із Українською асоціацією медіа бізнесу та Асоціацією незалежних регіональних видавців та разом із керівництвом «Укрпошти» лобіювала включення до Єпідтримки передплати на друковані ЗМІ від листопада минулого року.З огляду на запити колег, НСЖУ готує інформаційні матеріали щодо дії програми Єпідтримка аби полегшити редакціям проведення власних Єпередплатних кампаній.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner