Вхід

Рівне вечірнє

Найближчим часом «Укрпошта» має напрацювати практичні рішення щодо прийому передплати за кошти програми «єПідтримка». Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

«Колеги-газетярі, вітаю з перемогою! Сьогодні уряд дозволив витрачати державну підтримку вакцинованим українцям – 1000 гривень – і на придбання друкованих засобів інформації! Відповідна Постанова почне діяти з 7 лютого. Важлива новина для сотень українських редакторів та тисяч журналістів і технічних працівників, які працюють в редакціях газет і журналів», – написав Томіленко. Також він нагадав, що 19 листопада НСЖУ спільно із генеральним директором «Укрпошти» Ігорем Смілянським уперше розпочали лобіювати дозвіл витрачати тисячу гривень, яку отримують повністю вакциновані українці, на передплату періодики.

Рішення уряду щодо розширення програми «єПідтримка» та включення до неї друкованих засобів масової інформації Томіленко назвав «важливою корпоративною перемогою трьох організацій, які найбільше опікуються в Україні друкованими ЗМІ – НСЖУ, Української асоціації медіа бізнесу та Асоціації незалежних регіональних видавців». Також він зауважив, що НСЖУ, видавці та Укрпошта мають спільно проводити широку інформаційну кампанію щодо нових можливостей для медіа.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner