Вхід

Рівне вечірнє

Як ми вже повідомляли, серію книг "Золоті імена Рівненщини", започатковану секретаріатом обласної організації Національної спілки журналістів України, нещадавно поповнило нове видання - збірник під назвою "Рядові неоголошеної війни". Це колективна роозповідь колег про сотню хлопців і дівчат, чоловіків і жінок, котрі зі зброєю в руках стали на захист України, боронячи її суверенітет і назележність на східних рубежах - у Донецькій і Луганській областях. Напередодні Дня захисника і захисниць нашої держави книга була презентована в обласній науковій бібліотеці. А кілька днів тому аналогічна подія відбулася у селищі Клесів Сарненського району.

Власне сам захід, що відбувся в приміщенні Клесівської загальноосвітньої школи I-II ступенів-ліцею, був приурочений вшануванню пам'яті загиблого 8 листопада 2014 року снайпера 79-ї окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних сил України, захисника Донецького аеропорту, колишнього випускника цього навчального закладу Сергія Баранова-Орла. Вшанувати подвиг свого земляка прибули мама героя Оксана і бабуся Галина, чимало односельчан, серед яких - і учасники бойових дій у неоголошеній війні.  Далеко не всі у Клесові знали, наприклад, що Сергій у вільний час пробував писати вірші. І нехай вони були не зовсім досконалими з точки зору поетичних та літературних вимог, зате написані - від щиро серця. Тому й так захоплююче були сприйняті його поетичні спроби слухачами у виконанні теперішніх учнів школи-ліцею.

Теплими і зворушливими спогадами про свого загиблого односельчанина поділилися класний керівник Надія Абрамчук, однокласниця Оксана Сульжук, бойовий побратим Володимир Гавко.

Проте родзинкою дійства стала презентація головою Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслуженим журналістом України Дмитром Тарасюком книги "Рядові неоголошеної війни", у якій. зокрема.  вміщена і розповідь сарненської журналістки Вікторії Колядич про Сергія Баранова-Орла.  На закінчення свого виступу очільник обласної журналістської організації вручив книги рідним Сергія та усім присутнім учасникам бойових дій.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner