Вхід

Рівне вечірнє

Правління Національної спілки журналістів України на засіданні в четвер, 30 вересня, розглянуло питання про проведення звітно-виборчих конференцій обласних/регіональних організацій та з’їзду НСЖУ. Члени Правління ухвалили рішення про скликання чергового XV з’їзду спілки 22-23 червня 2022 року.

Доповідаючи з цього питання, голова спілки Сергій Томіленко зазначив, що за статутом з’їзд НСЖУ скликається один раз на п’ять років. Враховуючи, що останній з’їзд проведений 20 квітня 2017 року, черговий має відбутися в 2022 році.
Термін проведення з’їзду та квоти представництва обговорили напередодні на спільному засіданні Секретаріат та Ревізійна комісія спілки. З урахуванням карантинних вимог, запроваджених Кабінетом міністрів України, запропоновано провести з’їзд наприкінці червня, коли, як свідчить практика, рівень захворюваності на COVID-19 значно знижується.
Правління підтримало пропозицію та ухвалило скликати черговий з’їзд 22-23 червня 2022 року. Також учасники засідання ухвалили порядок денний чергового з’їзду, включивши до нього звіт про роботу Правління, вибори голови спілки, голови Ревізійної комісії, Правління і членів Ревізійної комісії.
Звітно-виборні конференції регіональних організацій НСЖУ мають бути проведені в термін до 15 травня 2022 року.

Члени Правління обговорили норму представництва від регіональних організацій на черговому з’їзді та ухвалили встановити норму на рівні 1 делегат від 150 членів спілки, які перебувають на обліку в регіональних організаціях, але мінімум 2 делегати від однієї регіональної організації. Таким чином, загалом на з’їзд мають обрати 126 делегатів. Порядок вибору визначається статутами відповідних регіональних організацій та рішеннями їхніх керівних органів.
Всі зазначені рішення Правління НСЖУ підтримало одноголосно.

Функції оргкомітету з’їзду з підготовки документів доручено виконувати Секретаріату спілки.


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner