Вхід

Рівне вечірнє

Секретаріат Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України з глибоким сумом сповіщає, що 3 грудня 2011 року на 88-му році пішов із життя член НСЖУ з 1965 року, колишній працівник тижневика «Вільне слово» («Червоний прапор»), відповідальний секретар обласної організації НСЖУ з 1980 по 2006 роки, член секретаріату обласної журналістської організації Володимир Никифорович Шишков. Він був зразком у виконанні будь-яких обовязків, які на нього покладалися, взірцем активної життєвої позиції. Завжди був на передовій. Свого часу пережив страхіття концтаборів, але ніколи не втрачав інтелігентності, ні на кого не тримав зла. Навпаки, усім, хто його знав, запам'ятався полумяним патріотом, чесним і товариським.

Володимир Шишков був талановитим журналістом, постійно в пошуках нових тем, ідей. Він першим серед журналістів стояв на місці будівництва ядерного реактора на Рівненській АЕС, любив писати про простих людей. Володимир Никифорович ніколи не скаржився на те, що йому довелося пережити. Був чудовим організатором. Завдяки йому обласна організація Національної спілки журналістів зросла кількісно і якісно.

Володимир Никифорович був, до всього, ще й чудовим сімянином і щирим другом. На жаль, і такі люди йдуть у небуття. Та память про нашого колегу залишиться у наших серцях вічно.

Дмитро ТАРАСЮК, Андрій БАБІНЕЦЬ, Василь Бурченя, Микола ФОМЕНКО, Таміла ТКАЧ, Василь БОЙЧУК, Володимир ДРОЗЮК, Павло РАЧОК, Борис БОРОВЕЦЬ, Микола КРИВИЙ, Андрій СИТАЙ, Валентин СІМЧУК, Петро ВЕЛЕСИК, Віктор МАЗАНИЙ, Валерій ЧЕРЕПУХА, Георгій АЛЕКСАНДРОВИЧ, Тамара БАЦМАЙ.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner