Вхід

Рівне вечірнє

Приємну звістку днями отримав член Національних спілок журналістів та фотохудожників України, відомий у Рівному і далеко за його межами фотомайстер Олександр Харват. Він став володарем ще однієї доволі престижної нагороди - Золотої медалі Міжнародної федерації фотомистецтва FIAP, головний офіс якої знаходиться у Парижі.
Ця організація налічує у своєму складі більше 85 національних асоціацій на 5 континентах та представляє приблизно мільйон незалежних фотографів з усіх куточків Землі.
- Давно не давав фото на конкурс, багато часу йде на організацію подібних заходів у Рівному, в Україні та на інші проекти,- говорить Олександр Харват. - Але треба знаходити час та брати участь у міжнародних та національних конкурсах. Це стимулює та дає можливість завжди бути у тонусі. Я постійно наголошую: не втрачаймо часу та можливостей. Фотографія нас об'єднує!
Секретаріат обласної організації НСЖУ щиро вітає Олександра з високою нагородою. Бажаємо нових творчих успіхів і нових нагород! Пишаємося такими плідними здобутками колеги.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner