Вхід

Рівне вечірнє

Київська місцева прокуратура № 10 скерувала до суду обвинувальний акт щодо громадянина Республіки Вірменія, якого обвинувачують у вчиненні розбійного нападу на колишнього працівника Адміністрації Президента Олександра Бухтатого, якого знайшли мертвим 14 березня. Про це повідомляється на сайті прокуратури столиці.

«Зловмисники нанесли потерпілому не менше чотирьох ударів в область голови, внаслідок чого потерпілий впав на землю. Після цього заволоділи особистими речами потерпілого, а саме: мобільним телефоном та банківською карткою, і втекли з місця вчинення злочину. Підозрюваний перебуває під вартою без права внесення застави. Матеріали відносно іншого нападника виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває», – йдеться в повідомленні.

Речниця прокуратури Києва Надія Максимець у коментарі «Українській правді» розповіла, що додаткова токсикологічна експертиза виявила клозапін в організмі Олександра Бухтатого. «Результати засвідчили наявність в організмі потерпілого клозапіну та етилового спирту, які потрапили в його організм одночасно приблизно за 3-5 годин до настання смерті», – уточнила вона.

Надія Максимець пояснила, що слідство має достатньо доказів щодо причетності до розбійного нападу на колишнього працівника АП двох осіб. Водночас проведеними слідчими та розшуковими діями слідству не вдалося встановити причетність цих осіб до дій, які призвели до смерті потерпілого через потраплянням в організм клозапіну.

Коментуючи повідомлення речниці Київської місцевої прокуратури № 10 Надії Максимець, голова Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк ставить під великий сумнів висновок токсикологічної експертизи. "Знав Сашка більше десятка років. Ми були досить близькими друзями. Не один раз зустрічалися. При різних обставинах. Найбільше, що міг собі в позаробочий час дозволити Олександр - це випити в компанії кілька келишків горілки при непоганій закусці. Про якісь наркотичні чи антипсихотичні препарати й мови не могло бути. Він він доволі здоровий спосіб життя - систематично займався спортом, жодного разу не жалівся на на будь-які  симптоми в організмі. Це можуть підтвердити й мої колеги по НСЖУ. І тут раптом клозапін...Щось тут не те",- резюмував Дмитро Тарасюк

Довідково. Вікіпедія стверджує, що клозапін, як медичний препарат, "...застосовують при шизофренії, яка резистентна до лікування стандартними нейролептиками або їх непереносимості, при ризику рецидиву спроб самогубства, при емоційних розладах, розладах сну, а також при розладах психіки при паркінсонізмі". Ви, читачу, вірите в те, що в Адміністрації Президента України могла працювати людина з таким чи хоча  б подібним набором недуг?

 

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner