Скріншот з відео Дмитра Леонтіюка де зафіксовано осіб, які напали на журналістів

Під час зйомок сюжету на вулиці Мірющенка у Рівному невідомі особи у темному одязі стали перешкоджати оператору та журналісту телеканалу «Рівне1» у середу, 21 жовтня.

Про це повідомляє журналіст телеканалу «Рівне1» Дмитро Леонтіюк.

Журналіст та оператор «Рівне1»  знімали сюжет на вулиці Мірющенка у Рівному, коли група невідомих осіб спортивної зовнішності вчиняли напад на помешкання рівнян - били вікна, обрізали електричний струм.

За словами Дмитра Леонтіюка, знімальна група працювала відкрито. Один з «тітушок», які називали себе новими власниками будівлі, напав на оператора Артема Лаговського. Спочатку окропив його невідомою речовиною з газового балончика, а потім почав душити.

Вчора відбулася зустріч представників цього телеканалу з начальником міського відділку міліції Василем Зелінським, який пообіцяв їм швидке, прозоре розслідування справи і максимальну співпрацю.

Журналістка «Рівне1» Катя Мункачі та оператор Артем Лаговський написали заяви на ім`я слідчому міськвідділку міліції про скоєння злочину за статтею 171 Карного кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналіста).

Поки невідомо, як слідчі кваліфікуватимуть справу.