1 листопада
МАЙОРОВА Лілія Сергіївна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
САДОВСЬКА Вікторія Юріївна – «Вісник Демидівщини» (смт Демидівка).
2 листопада
ПАНАСЮК Сергій Васильович – «Нове життя» (м. Здолбунів).
3 листопада
МАРТИНЮК Валерій Миколайович – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
ЧУБАЙ Михайло Григорович – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
4 листопада
КУРЯТА Надія Іванівна – «Вісті Рівненщини» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.
ЛЕБЕДЄВ Юрій Миколайович – «Волинь» (м. Рівне).
6 листопада
ТИТЕЧКО Василь Григорович – «Сарненські новини» (м. Сарни).
7 листопада
ШЕВЧУК Ерна Анатоліївна – «Замок» (м. Дубно).
8 листопада
ПРОЦИК Дмитрій Іванович – «Духовна нива» (м. Рівне).
ШИДЛОВСЬКА Ірина Петрівна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
9 листопада
ШИЛО Олексій Олексійович – ТРК «Сфера-ТВ» (м. Рівне).
11 листопада
ГУМЕННИЙ Богдан Володимирович – «Надслучанський вісник» (м. Березне).
ПЛОСКИЙ Юрій Олексійович – ТОВ медіа-агенція «ТЕРРА-У» (м. Рівне).ЮВІЛЕЙ.
14 листопада
МАРИНЧЕНКО Валерій Костянтинович – «Рідний край» (смт Гоща).
ЮХНІЧ Олена Павлівна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
15 листопада
КРАТІК Петро Федорович – ТРК «НАЕК "Енергоатом» (м. Вараш).
ПРИМАК Аліна Ігорівна – ТРК «Ритм» (м. Рівне).
16 листопада
КОНЄВА Катерина Вікторівна – Рівненська міська організація.
СЕМАНІВ Мирослав Михайлович – «Медичний вісник+» (м. Рівне).
ШИМАНСЬКА Євгенія Григорівна – «Замок» (м. Дубно).
17 листопада
БОНДАР Вікторія Василівна – «Слово і Час» (м. Рівне).
МАРТИНЮК Марія Сергіївна – Рівненська міська організація.
18 листопада
УДОВЕНКО Ірина Іванівна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
ХРИКІН Вячеслав Миколайович» - «Сарненські новини» (м. Сарни).
ЯКУБЧИК Ольга Степанівна – «Нове життя» (м. Здолбунів).
19 листопада
ФЕДАС Світлана Євстафіївна – «Рівне вечірнє» (м. Рівне).
21 листопада
ВЛАСЮК Оксана Олександрівна - ТРК «Рівне – 1» (м. Рівне).
ПЕТРЕНКО Валентина Іванівна, Сарненська асоціація вільних журналістів.
ПОГРАНИЧНА Мирослава Миколаївна – «Вісник Демидівщини» (смт Демидівка).
22 листопада
ТАБАКОВ Сергій Володимирович – МЕГУ ім. С.Дем’янчука (м. Рівне).
23 листопада
КРАВЧУК Спиридон Гнатович – «Рідний край» (смт Гоща). ЮВІЛЕЙ.
ЛИМИЧ Анна Андріївна – «Слово і Час» (м. Рівне).
ЛУЦЮК Марія Олександрівна – ТРК «Сфера - ТВ» (м. Рівне).
25 листопада
БАЦМАЙ Тамара Іванівна – «Рівненський кооператор» (м. Рівне).
ЗАДОРОЖНИЙ Валерій Григорович – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
ПОЛІЩУК Анжела Йосипівна – КП ТРК «Полісся» (м. Сарни).
26 листопада
В’ЮН Євген Анатолійович – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
27 листопада
ДАНИЛЬЧУК Катерина Володимирівна – «Рівне вечірнє» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.
КОРПУСОВА Тетяна Сергіївна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».
МАМЧУР Богдан Віталійович – «Вектор безпеки» (м. Рівне).
30 листопада
ЛІФУН Олександр Володимирович – «Слово і Час» (м. Рівне).