Вхід

Теекана РТБ

Рівне вечірнє

1 вересня

МАЛЕЙЧИК Наталія Володимирівна, «Сарненські новини» (м Сарни).

ШОСТЮК Галина Миколаївна, «Життя і Слово» ( м. Острог).

4 вересня

КОЛОМИС Максим Анатолійович, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне).

ОНОШКО Анатолій Олегович, «Замкова гора» (м. Острог).

5 вересня

ГОРОБЕЦЬ Тетяна Данилівна, «Вісник Демидівщини» (смт Демидівка).

ГРИНЮК Орест Юрійович, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

7 вересня

РЯБУНЕЦЬ Василь Сидорович, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

8 вересня

ЮРЕВИЧ Діана Леонідівна, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

9 вересня

КЛЕКОТКА Любов Іванівна, «Вісті Рівненщини» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

ЯСИНОВСЬКИЙ Григорій Іванович, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

10 вересня

ДЕМ’ЯНЧУК Ольга Михайлівна, «Вісті Рівненщини» (м. Рівне).

МЕЛЬНИЧУК Ярослав Федорович, «Вектор безпеки» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

11 вересня

ІВОЙЛОВА Алла Антонівна, «Сім днів» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

САВОНЬКІНА Людмила Олександрівна, ТРК «Сфера-ТВ» (м. Рівне).

СТЕЦЮК Тамара Вікторівна, «За відродження» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

13 вересня

МУРАВИНЕЦЬ Андрій Якович, «Вектор безпеки» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

14 вересня

БАСАРАБА Андрій Андрійович, «Володимирецький вісник» (м. Вараш).

НАГОРНА Олександра Олегівна,  філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне).

ТАРАСЮК Ірина Дмитрівна, «Вектор безпеки» (м. Рівне).

15 вересня

МАСЛІЙ Ярослав Олександрович, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне).

ХОМЕНЧУК Ігор Федорович, «Вісті Кореччини» (смт Корець). ЮВІЛЕЙ.

16 вересня

ЛИСЕЦЬКИЙ Юрій Михайлович, «Новини Костопільщини» (м. Костопіль).

17 вересня

БАЦМАН Роман Іванович, «Вісник Демидівщини» (смт Демидівка).

ВЕСЕЛОВСЬКА Ірина Миронівна, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне).

ТАРАСЮК Віталій Іванович, «Гомін» (смт Млинів).

ШАШУК Віра Артемівна, ТРК «Полісся» ( м. Сарни).

18 вересня

КУЗМЕНКО Олена Олександрівна, «Вектор безпеки» (м. Рівне).

СЕМЕНЮК Світлана Дмитрівна, «Життя і Слово» (м. Острог).

19 вересня

ГОРДИЧ-РУДАКОВА Валентина Григорівна, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне).

МИРОНОВА Галина Сергіївна, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне).

20 вересня

КОВАЛЬЧУК Всеволод Костянтинович, «Замкова гора» (м. Острог).

ЛІХАЧОВА Алла Юріївна,  «Радіо «Трек» (м. Рівне).

ПАЛАДІЙЧУК Сергій Богданович, ТРК «Ритм» (м. Рівне).

21 вересня

ДЖИГИРЕЙ Олександр Володимирович, «Волинь» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

ПРОЗАПАС Юрій Юрійович, ТРК «Полісся» (м. Сарни).

23 вересня

ПАНАСЮК Олександр Вікторович, «Вісник Демидівщини»(смт Демидівка).

СТЕЛЬМАХ Ольга Миколаївна. ТРК «Рівне-1» (м. Рівне).

24 вересня

РАКОВЕЦЬ Едуард Кирилович ,ТРК «Полісся» (м. Сарни). ЮВІЛЕЙ.

РУДНИК Світлана Валеріївна, ТРК НАЕК "Енергоатом" (м.Вараш).

27 вересня

КОЛЯДИЧ Вікторія Павлівна, «Сарненські новини» (м. Сарни). ЮВІЛЕЙ.

КОРОВАЙЧУК Тетяна Георгіївна, «Володимирецький вісник» (смт Володимирець). ЮВІЛЕЙ.

ОВРАМЕЦЬ Олександр Андрійович, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» (м. Рівне).

28 вересня

ПОХИЛЮК Анатолій Георгійович, «Сім днів» (м. Рівне).

СИДОРОВ Сергій Юрійович, інформаційний портал «ЧаРівне». (м. Рівне).

29 вересня

ГОМОН Лілія Іванівна, «Вісник Демидівщини», (смт Демидівка).ЮВІЛЕЙ.

ЗУБЕНКО Олена Анатоліївна, ТРК НАЕК «Енергоатом» (м. Вараш).

 
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner

Опитування

Яким з місцевих ЗМІ ви довіряєте найбільше?
 

Опитування

Новини якого з місцевих телеканалів на вашу думку є найбільш актуальними та об'єктивними?